• Klub

• 29.05.2014

Vedení Dukly debatovalo s fanoušky

Ve VIP prostorách východní tribuny zasedlo vedení klubu ke společné debatě s fanoušky, která se nakonec protáhla na více než dvě hodiny.

Předseda představenstva a generální manažer pan Michal Prokeš, generální ředitel klubu Michal Šrámek a marketingový ředitel Petr Maňák se sešli společně s více než dvěma desítkami našich příznivců, aby mohli debatovat o věcech minulých, tak samozřejmě i budoucích, které se týkají samotné Dukly Praha.

Po krátkém úvodním slovu Michala Prokeše již následovala salva dotazů týkajících se klubových novinek, uplynulé sezony, stadionu či přestupů. Vedení klubu žádné otázce neuhýbalo typickými frázemi, ve fotbale tak známými, ale následovaly upřímné odpovědi týkající se dění v klubu. Dotazy a odpovědi přešly v plynulou a konstruktivní diskuzi, do které přispívali i samotní fanoušci se svými zajímavými podněty a nápady.

Velice děkujeme všem, kteří si udělali čas a dorazili na Julisku v tak hojném počtu. Těšíme se brzy na viděnou!