• A-tým

• 29.05.2014

Aldin Čajič se stává hráčem DUKLY

Další posilou, která bude v nové sezoně oblékat dres DUKLY, je Bosňan Aldin Čajič. Jednadvacetiletý ofenzivně laděný záložník s naším klubem podepsal tříletou smlouvu.

Talentovaný záložník přišel v roce 2008 do pražské Sparty. Po dvou úspěšných letech v dorosteneckých týmech přestoupil do Teplic, kde se stal stabilním hráčem A týmu. V severočeském klubu mu na konci června končí smlouva, a tak se stal volným hráčem.

V Teplicích odehrál za první tým čtyři sezóny, ve kterých naskočil celkem do 54 utkání a vstřelil 2 branky. Je i součástí výběru bosenské reprezentace do jednadvaceti let.

"Aldin Čajič působil v první lize v Teplicích, kde mu k 30. červnu končí smlouva. S ním a jeho agentem jsme se dohodli na tříletém kontraktu. Jde o ofenzivně laděného záložníka, který umí góly jak střílet, tak připravovat. Jsme přesvědčeni, že nám svými schopnostmi pomůže zvýšit ofenzivní produktivitu," uvedl sportovní ředitel Günter Bittengel.