• Juniorka

• 28.05.2014

Juniorka odehraje své poslední domácí utkání

Juniorka se utká ve čtvrtek od 14 hodin se Zbrojovkou Brno, která je po 38 odehraných zápasech na druhém místě tabulky. Zápas se odehraje na Julisce.

Brněnská juniorka má na svém kontě 78 bodů za 24 výher, 6 remíz a 8 proher. Bodový zisk brněnských zatím stačí na druhou příčku v tabulce Juniorské ligy. V posledním kole remizovala favorizovaná Zbrojovka s Teplicemi 2:2.

Dukla má za sebou také remízový zápas a to s Plzní. S jedenáctým týmem tabulky nás poslal do vedení Vopat z penalty, Viktoria však v samotném závěru vyrovnala na konečných 1:1. Dukle patří v Juniorské lize 15.příčka.

Dorazíte podpořit naši juniorku? Utkání začíná ve čtvrtek od 14 hodin na stadionu Juliska!

Poslední utkání soupeře:
FK Teplice - FC Zbrojovka Brno 2:2 (0:1)
Branky: 76. Richter (pen.), 87. Malec – 38. Kunc, 89. Sus. Rozhodčí: O. Berka – Zeman, Vlček. ŽK: Schettl – Sedlák. ČK: 35. Stibor (TEP).

FK Teplice: Lipš – Heger, Hejda, Stibor, Bubeníček - Richter, Urma, Strada (80. Procházka), Batryn (26. Výborný, 80. Horvát) - Schettl (65. Flégl), Malec.
FC Zbrojovka Brno: Veselý – Studený, Pospíšil, Fojtík (65. Krejčíř), Sedlák (81. Krško), Drahoš, Kunc, Dvořák, Vávra, Brigant, Hanuš (68. Sus).

Poslední vzájemné utkání:
FC Zbrojovka Brno - FK Dukla Praha 4:0 (2:0)
Branky: 28. Vávra (pen.), 39. Zezula, 50. Vávra, 87. Vávra. ŽK: 26. Begič, 37. Preisler. Rozhodčí: Nenadál – Pochylý, Podaný.

FK TepliceVeselý – Husár (46. Drbal), Avdič, Krška, Šural - Smajič (73. Dvořák), Zezula (K), Sedlák, Fojtík (73. Šembera) - Kunc, Vávra.
FK Dukla Praha: Němčanský – Juroška, Reiter, Begič, Preisler - Brejcha, Frycer (K), Bartůněk (63. Milec) - Tetour (63. Schindler), Vopat (75. Ksandr), Gajecký (46. Toman)