• Juniorka

• 25.05.2014

Juniorka odehraje utkání s Plzní

Jedenáctý tým v tabulce Juniorské ligy zavítá v pondělí na Julisku. Dukla se v rámci 39. kola utká s Viktorií Plzeň.

Viktorka se pohybuje ve středu tabulky Juniorské ligy. Mužstvo má na svém kontě po 37 odehraných zápasech 57 bodů za sedmnáct výher, šest remíz a čtrnáct proher. V posledním kole Plzeň v domácím prostředí podlehla silné Slavii 0:1.

Junioři Dukly Praha jsou po šestatřiceti odehraných kolech na 15.místě tabulky s bodovým ziskem 42 bodů. Poslední utkání odehrála Dukla proti Vysočině Jihlava. Zápas se pro hosty z Julisky nevyvíjel vůbec dobře, ale nakonec získali bod za remízu 2:2 a mohli dokonce zvítězit.

Přijďte podpořit juniorku na Julisku v souboji s Plzní. Utkání začíná ve 14:00.

Poslední utkání soupeře:
FC Viktoria Plzeň- SK Slavia Praha 0:1 (0:1)
Branka: 20. Verner (pen.). Rozhodčí: Melichar – Mokrusch, Paták. ŽK: Hrubý – Salašovič, Kolařík, Čepelák

FC Viktoria Plzeň: Švihořík – Piroch, Domabyl (81. Černý), Hamerník (46. Kratochvíl), Hrdlička, Hvězda, Hrubý, Lukeš, Lešek, Mariánus (46. Medveděv), Chocholoušek (46. Libotovský).
SK Slavia Praha: Řehák – Bejbl, Kodr, Verner, Kolařík, Peterka (86. Jankto), Salašovič, Čepelák, Šimeček (76. Mensah), Vondráček (81. Liška), Zámečník..

Poslední vzájemné utkání:
FC Viktoria Plzeň - FK Dukla Praha 6:0 (2:0)
Branky: 5. Mandula, 19. Hamerník, 70. Hradecký, 75. Hrdlička, 80. Lukeš, 82. Hvězda. ŽK: 71. Hamerník. Rozhodčí: Hock – Mokrusch, Szikszay

FC Viktoria Plzeň: Šiman – Mandula (80. Krčál), Hamerník, Mlynařík, Kovařík, Lukeš, Hradecký (83. Hradecký), Růžička, Hrdlička (80. Hvězda), Libotovský, Veselinović (67. Marianus).
FK Dukla Praha: Němčanský – Juroška, Begič, Ksandr,Preisler - Milec (75. Mazlouf), Brejcha, Tetour - Kolmistr (67. Bartůněk), Kunič (46. Toman), Vopat (75. Frycer).