FANSHOP

Farmu čeká špička třetiligové tabulky

13. 5. 2014 | Redakce

Farmu čeká špička třetiligové tabulky

Po dalším vítězství nad Roudnicí odehrají Kunice utkání, dle tabulky jedno z nejtěžších, proti prvnímu Kolínu. Předehrávka 34. kola České fotbalové ligy začne ve středu 14. května od 17 hodin na hřišti jejich soupeře.

Kolín v minulém kole jako jediné z mužstev bojující o průběžné prvenství zvítězil a se ziskem 50 bodů odskočil o 3 body týmům na 2. - 5. místě. Dopomohlo mu k tomu vítězství nad Chrudimí, kterou v sobotu porazil rozdílem třídy 3:0.

Naší farmě se na podzim proti tomuto týmu nedařilo a rozdílem dvou branek Kolínu podlehla. Jak se jí bude dařit na hřišti soupeře se můžete zajet podívat do Kolína, startuje se v 17 hodin. Pro ty, co cestu do středních Čech neplánují, je připraven online záznam na Onlajny.com nebo stream na TVcom.cz.

Poslední utkání soupeře

MFK Chrudim - FK Kolín 0:3 (0:1)

Branky: 15. Štoček, 84. Biško R., 86. Štoček. ŽK: 73. Linhart, 75. Radouš – 77. Jelínek. Rozhodčí: Grimm – Janoch, Šauflová. Diváci: 720.
MFK Chrudim: Mrázek – Luptovský, Linhart, Radouš, Řezníček – Nadrchal, Vodrážka (79. Vágner), Mastík (82. Langr), Kesner – Vácha, Holub.
FK Kolín: Čižinský – Biško J., Jelínek, Nešpor, Čapek (65. Biško R.), Sedláček Michal, Stejskal (81. Stejskal), Štoček, Štajner, Sedláček Marek (89. Veselý), Janíček.

Poslední vzájemné utkání

TJ Kunice - FK Kolín 0:2 (0:1)

Branky: 25. Nešpor, 64. Sedláček. Rozhodčí: Košan – Paták, Skála. Diváci: 98.
TJ Kunice: Tetour – Ilko, Veselý (K), Jeřábek, Radoš – Kordiak, Farkaš, Balšánek – Rejhol, Kotlík, Čapek. Náhradníci: Malý – Štancl, Micka, Dvořák, Skála, Hrazdíra, Jíra.
FK Kolín: Čižinský – Šťastný, Biško J., Jelínek, Nešpor – Čapek, Sedláček Mich., Stejkal, Sedláček Marek – Štoček (K), Dudka. Náhradníci: Výda – Boček, Horák, Biško R., Veselý, Hartig, Linhart.


 

Fotogalerie


Partneři klubu