• Juniorka

• 11.05.2014

Juniorka se utká s Táborskem

Po volnu čeká juniorku Dukly další zápas Juniorské ligy. Hned zítra se mladíci v rámci 37.kola utkají s týmem Táborska. Zápas začíná ve 14 hodin na Julisce.

Táborsko se pohybuje na chvostu Juniorské ligy. Mužstvo má na svém kontě po 34 odehraných zápasech 27 bodů za sedm výher, šest remíz a jedenadvacet proher. V posledním kole Táborsko v domácím prostředí podlehlo silné Slavii 1:2 a to i přesto, že po prvním poločase vedlo 1:0.

Junioři Dukly Praha jsou po třiatřiceti odehraných kolech na 15.místě tabulky s bodovým ziskem 41 bodů. Poslední utkání odehrála Dukla proti Slavii. Po vedoucí brance Tetoura, ale vršovické mužstvo stačilo ještě vyrovnat na konečných 1:1.

Přijďte podpořit juniorku na Julisku v souboji s FC MAS Táborsko. Utkání začíná ve 14:00.

Poslední utkání soupeře:
FC MAS Táborsko - SK Slavia Praha 1:2 (1:0)
Branky: 13. Civič – 62. Zámečník, 83. Liška. Rozhodčí: Orel – Hock, Průcha. ŽK: Stuchlík – Dobrotka.

FC MAS Táborsko: Winter – Hric, Kukučka, Civič, Bosnyak (82. Mariotti), Nešický, Traore, Stuchlík, Hergesell, Rabiňák, Neužil.
SK Slavia Praha: Hrubeš – Verner, Kolařík, Tusjak, Červenka (18. Liška), Prošek (59. Zámečník), Dobrotka, Peterka, Čepelák, Šimeček (81. Salašovič), Vondráček.

Poslední vzájemné utkání:
FC MAS Táborsko - FK Dukla Praha 4:1 (1:0)
Branky: 24. a 71. Stoszek, 85. Civič, 89. Prášek – 82. Toman. Rozhodčí: Jílek – Urban, Janíček. ŽK: Civič.Diváci: 84.

FC MAS Táborsko: Hňup – Zítek (88. Hergesell), Kukučka (72. Stránský), Civič, Horváth (63. Rabiňák), Mariotti (86. Kutner), Sazma, Prášek, Turek, Král (57. Kluzák), Stoszek.

FK Dukla Praha: Malý – Ksandr, Brejcha,Kolmistr (75. Mazlouf), Preisler - Milec, Bartůněk, Tetour, Klar (53. Vopat), Toman - Kunič (63. Schindler).