FANSHOP

Farma v sobotu hostí tým Roudnice

8. 5. 2014 | Redakce

Farma v sobotu hostí tým Roudnice

Měsíc do konce soutěžního ročníku a Kunice jsou na devátém místě tabulky. Poslední utkání proti Karlovým Varům jim přineslo tři body, takže na první místo jim chybí sedm bodů. Jestli se špičce tabulky přiblíží už v dalším kole uvidíme 10. května od 17 hodin na hřišti v Kunicích.

Roudnice ztrácí na svého sobotního soupeře 6 bodů a je na 14 místě tabulky, která je letos velmi vyrovnaná ( k nahlédnutí zde). V posledním 26. kole hostil tento středočeský tým mužstvo z Štěchovic, které nakonec přišlo o plný počet bodů, když Roudnice ve druhém poločasu vyrovnala na konečných 2:2.

Na podzim Kunice na jejich hřišti zvítězily 2:1, jak jim to půjde tentokrát se přijďte podívat v sobotu od 17 hodin do Kunic.

Poslední utkání soupeře

SK Roudnice nad Labem - FK TJ Štěchovice 2:2 (1:2)
Branky: 30. Kučera, 90. Verbíř - 23. Pospíšil, 30. Hudec. ŽK: Mareš, Kratochvíl, Kalaš, Kabele - Pospíšil, Krejčí, Hudec. Rozhodčí: Benedikt - Průcha, Pečenka. Diváci: 180.
SK Roudnice nad Labem: Pechatý - Šimkovský, Veselý (46. Petrášek), Kratochvíl, Šraga - Mareš (63. Hanuš), Křeček (46. Kalaš), Holub - Kabele (79. Verbíř), Svátek, Kučera
FK TJ Štěchovice: Sňozík - Švejda, Busta, Müller, Pavlík - Novák, Jelínek, Hřebeček (61. Kodr), Hudec (90. Soukup) - Pospíšil, Krejčí (68. Šittich).


Poslední vzájemné utkání

SK Roudnice nad Labem - TJ Kunice 1:2 (1:1)
Branky: 1. Svátek - 38. Rejhon, 62. Ouedraogo. ŽK: Brandejs, Svátek - Balšánek, Ouedraogo. ČK: 82. Petrášek. Rozhodčí: Myška - Melichar, Vnuk. Diváci: 160
SK Roudnice nad Labem: Pokorný - Šimkovský, Kratochvíl, Petrášek, T. Kučera - Brandejs, M. Kučera, Kešner (78. Schön), Križan (66. M. Leibl)- Svátek (82. Pavlíček), Ansuma (65. Chalupa). Trenér: Pavel Janeček.
TJ Kunice: Tetour - Ilko, Jeřábek, Hrazdíra - Svoboda (63. Kotlík), Balšánek, Ouedraogo (71. Kordiak), Farkaš (46. Micka), Radoš - Rejhon, Dvořák. Trenér: Jaroslav Peřina

 

Fotogalerie


Partneři klubu