• TJ Kunice

• 03.05.2014

Farmu čeká utkání v západních Čechách proti Karlovým Varům

Do Karlových Varů, tam přivede naši kunickou farmu 26. kolo České fotbalové ligy. Sérii výher, vystřídala dvě prohry, jak tomu bude tentokrát uvidíme v neděli od 10:30 hod. na hřišti ve Varech.

Karlovy Vary jsou na 16. místě s náskokem 7 bodů na předposlední mužstvo tabulky Horních Měcholup. Ve 25. kole sehrály utkání na hřišti Štěchovic, po prvním poločase vedly 1:0, ale domácí tým odehrál brilantně druhou půli a utkání dokázal otočit ve svůj prospěch na konečných 2:1 pro Štěchovice.

Bilance vzájemných utkání Kunic a Karlových Varů za poslední dva ročníky mluví ve prospěch naší farmy, dvě domácí výhry a jedna venkovní prohra. Zda tuto dvousezónní statistiku Vary srovnají či naopak Kunice svůj počet výher navýší uvidíme už zítra od 10:30 hod. na hřišti v Karlových Varech nebo na Onlajny.com či TVcom.cz.

Poslední utkání soupeře

TJ FK Štěchovice - 1.FC Karlovy Vary 2:1 (0:1)
Branky: 69. Pospíšil, 74. Jelínek – 41. Geňo. ŽK:  27. Novák, 78. Busta, 81. Jelínek – 14. Staněk, 32. Špírek, 61. Došlý, 62. Krbeček , 74. Geňo. Rozhodčí: Kubec – Cupl, Košan. Diváci: 210.

TJ FK Štěchovice: Sňozík – Pavlík, Müller (K), Busta, Novák – Hudec D. (90. Kodr O.), Jelínek, Hřebeček (56. Kodr S.), Švejda – Krejčí (46. Šittich), Pospíšil (82. Cienciala).
1.FC Karlovy Vary: Krbeček – Vondráček, Benda, Špírek (75. Pachta), Tůma, Vaněček, Hruška, Došlý (78. Šturm), Geňo (K), Staněk (64. Plechatý), Hudec J.

Poslední vzájemné utkání

TJ Kunice - 1.FC Karlovy Vary 3:1 (1:0)
Branky: 17. Čapek, 71. Dvořák, 87. Kotlík – 90. Vondráček. ŽK:   54. Farkaš, 59. Štancl – 25. Hucl, 63. Špírek, 65. Hudec, 75. Ivasko. Rozhodčí: Drábek - Dujsík, Starý. Diváci: 82.

TJ Kunice: Tetour- Radoš, Veselý, Štancl, Hrazdíra - Balšánek, Micka, Farka - Čapek, Dvořák, Svoboda.
1.FC Karlovy Vary: Horňáček - Jankovský, Stehlík, Tůma, Hudec - Ivanko, Špírek, Pachta, Hucl- Řezáč, Nerad.