PORTRÉTY Z JULISKYMohamed Doumbia

Přichází posila do útoku: Ivan Lietava!

7. 9. 2011 | Redakce

Přichází posila do útoku: Ivan Lietava!

P R A H A - Na Julisku přichází útočník s mezinárodními zkušenostmi. Smlouvu do konce sezony podepsal slovenský kanonýr Ivan Lietava.

Osmadvacetiletý útočník přichází z celku MŠK Žilina, předtím působil v mateřském Spartaku Trnava, AS Trenčín, Dukle Bánská Bystrica a tureckých klubech Denizlispor a Konyaspor.

„Museli jsme reagovat na zranění Martina Jirouše, který bude zřejmě delší dobu mimo hru. Hledali jsme typ hráče, jenž se umí prosadit v pokutovém území, vyniká ve hře hlavou a nechybí mu důraz,“ uvedl trenér Luboš Kozel.

„Jsme rádi, že jsme dokázali velmi rychle zareagovat na zranění Martina Jirouše a během několika dnů se nám podařilo získat velice kvalitního útočníka,“ řekl Michal Šrámek, generální ředitel Dukly.

Zajímavostí je kousek, který se útočníkovi s přezdívkou Anelka povedl v dubnu 2007, kdy si připsal svůj první ligový hattrick v kariéře. Všechny tři góly nastřílel během pouhých 11 minut a 10 sekund, díky čemuž Bánská Bystrica porazila Artmedii Bratislava 3:1.

Odehráno v 10:15
FK Dukla Praha