PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý
    FANSHOP

Juniorka hraje již v neděli

19. 4. 2014 | Redakce

Juniorka hraje již v neděli

Juniorské mužstvo odehraje duel proti 1.FC Slovácku již v neděli od 16 hodin oproti tradičnímu pondělnímu termínu. Jak velikonoční souboj na jihu Moravy dopadne?

Dukla se i v následujícím kole utká s moravským celkem a zároveň sousedem v tabulce. Slovácku patří v Juniorské lize 13. příčka. Tým z Uherského Hradiště má na svém kontě o jeden zápas více než Dukla a bodový rozestup mezi nedělními soupeři je značný. Slovácko má 45 bodů tudíž o sedm více než naše mužstvo. Ovšem zatímco Slovácko v posledním kole proti Táborsku na jeho hřišti nezískalo ani bod, naše juniorka zvítězila v domácím prostředí nad Znojmem. 

Jak bylo výše zmíněno, Dukla v posledním kole Juniorské ligy zvítězila na dalším moravským účastníkem soutěže. V prvním soutěžním zápase v roce 2014 hraném na Julisce si junioři poradili se Znojmem v poměru 3:1 a to i přesto, že za Znojmo nastoupilo několik členů "A" týmu.

Utkání 1.FC Slovácko - FK Dukla Praha začíná v 16:00.

Poslední utkání soupeře
FC Mas Táborsko - 1.FC Slovácko 2:1 (1:0)
Branky: 5. Hergesell, 58. Neužil – 54. Hanák. Rozhodčí: Svatík – Kotalík, Vrzal. ŽK: Civič, Winter. Diváci: 200.

FC MAS Táborsko: Winter – Vavřina, Traore (90. Kukučka), Horváth, Kluzák, Cihlář (46. Civič), Stuchlík (88. Bosnyak), Chirinciuc, Hergesell, Neužil, Mariotti.
1.FC Slovácko: Fryšták – Banasik (76. Prajza), Chynoradský, Machač, Trajtel, Hanák (65. Kubl), Groulík, Fojtášek, Sadílek, Michna (60. Rusňák), Břečka.

Poslední vzájemné utkání
FK Dukla Praha - 1.FC Slovácko 1:2 (1:0)
Branky: 16. Juroška – 63. Haša, 76. Trávník. Rozhodčí: Pechanec – Hock, Musil. ŽK: Begič, Kunič, Reiter. Diváci: 50.

FK Dukla Praha: K. Malý – Brejcha, Juroška, Milec (78. Vrkoč), Kolmistr - Tetour, Reiter, Begič, Klar, Vopat, (62. Bartůněk) - Toman (46. Kunič).
1.FC Slovácko: Heča – L. Malý, Rada, Macháč (60. Bartoš), Jeleček, Havlík, Michna (46. Břečka), Haša, Kolínek (46. Fojtášek), Trávník, Trajtel (65. Prajza).
 

Fotogalerie


Partneři klubu