• Juniorka

• 13.04.2014

Juniorku čeká Znojmo

Juniorské mužstvo Dukly čeká první soutěžní utkání v jarní části sezony, které odehraje na Julisce. V pondělí od 14 hodin přivítá Dukla 1.SC Znojmo FK.

Pondělní soupeř juniorů Dukly má po třiceti odehraných zápasech na svém kontě 32 bodů za devět výher, pět remíz a šestnáct proher. Skóre znojemských je 48:67. V posledním zápase přivítalo Znojmo sedmnáctý tým tabulky - FK Teplice. Po bezbrankovém prvním poločase se prosadil v 56.minutě teplický Schettl a stanovil tak konečný výsledek utkání.

Dukla v posledním kole také vyšla bodově naprázdno. Na severu Čech v Jablonci jsme sice podlehli 4:2, ale nutno podotknout, že soupeř byl posílen o ligové hráče. Do utkání zasáhl Ondřej Vrzal nebo Michal Hubník. Dukla má odehráno o jedno utkání méně než Znojmo a na svém kontě má 35 bodů. Dukle patří 15.místo v tabulce.

Obě mužstva tak jistě budou chtít zvítězit a napravit tak nezdary z minulého kola. Věřme, že úspěšnější budou junioři naší Dukly. Přijďte je podpořit v pondělí od 14:00 na Julisku!

Poslední utkání soupeře:
1.SC Znojmo FK - FK Teplice 1:0 (0:0)
Branka: 54. Schettl. Rozhodčí: Plesar – Pelikán, Hrůza. Diváci: 150.

1.SC Znojmo: Doleček – Hříbek, Jurič, Pokorný, Cihlář – Liener (46. Janák), Stáňa – Uchenna (57. Šálek), Haurdič, Jarič (77. Šálek) – Kirschner (46. Bogner).
FK Teplice: Lukáč – Rode, Heger, Hejda, Stibor, Urma, Strada, Batryn, Kukačka (87. Růžička), Schettl (78. Hlaváček), Malec (55. Šistek, 89. Mach).

Poslední vzájemné utkání:
1.SC Znojmo FK - FK Dukla Praha 0:4 (0:1)
Branky: 24. a 77. Kunič, 61. Preisler, 71. Juroška. Rozhodčí: Plesar – Paták, Hrůza. ŽK: Buchta, Melecha – Begič, Tetour. Diváci: 100.

1.SC Znojmo: Doleček – Šrámek, Jurič, Simerský, Melecha – Buchta, Zeba – Stáňa (68. Čermák), Tomeček, Kabokeme (72. Juhaňák) – Kirschner (62. Hověz).
FK Dukla Praha: Malý - Juroška, Reiter, Begič, Preisler - Tetour, Milec(80. Klár), Brejcha - Bartůněk, Kolmistr(46. Vopat) - Kunič(78. Toman)