• Články žáci

• 08.04.2014

Výsledky žákovských týmů z víkendu 5. - 6. dubna 2014

O víkendu hostila patnáctka finský tým VSJ Vantaa, přátelské utkání skončilo výhrou našeho týmu 2:0. Další den kluci zajížděli na hřiště FAŠV, žáci U15 zvítězili 8:0 a žáci U14 2:0. Mladší žáci naopak hostili týmy Karlových varů, třináctka zvítězila 15:4 a dvanáctka 31:2. Rezervní tým žáků na hřišti Unionu Vršovice vyhráli 9:1.

FK Dukla Praha U15 - VSJ Vantaa (Finsko) 2:0 (1:0)

Branky: Bažo (Brewer), Praus (Mentberger).
FK Dukla Praha: Štovíček - Praus , Studnička (41. Kubů), Šmalcl (29. Minařík), Brewer - Štědrý (41. Mentberger), Bell, Palivec -Rattay (41. Bažant), Hamborský (41. Vácha), Bažo (41. Šolaja, 69. Šmalcl).
Prohlédnout fotogalerii

FAŠV - FK Dukla Praha U15 0:8 (0:5)

Branky: Bažo 2x (Kysela, Mentberger), Mentberger 2x (Bažo, Šolaja, Štědrý), Tvrdík 2x (Palivec, Bell), Praus (Hamborksý, Kubů), Palivec (Tvrdík).
FK Dukla Praha: Roub - Bažant, Kysela, Šmalcl, Šolaja - Kubů, Štědrý, Mentberger - Bažo (48. Bell), Hamborský (36. Palivec), Praus (36. Tvrdík).

Tomáš Večeřa: "Od začátku se nám dařilo soupeře přehrávat kombinační hrou, z níž pramenili i vypracované šance. V 18. minutě jsme již zvyšovali na 4:0. Dále jsme diktovali tempo hry a soupeři odebírali míč okamžitě po naší ztrátě, ale nedostatečná kvalita v posledních 20 metrech nám zabránila vstřelit ještě více branek."

FAŠV - FK Dukla Praha U14 0:2 (0:1)

Union Vršovice - FK Dukla Praha "C" 1:9 (0:7)

FK Dukla Praha U13 - 1. FC Karlovy Vary 15:4 (4:2)

Branky+asistence: Dostál 4+2, Kozel 4+1, Podzimek 2+1, Dolák 2+0, Novichikchin 1+2, Mentberger 1+1, Novák 1+1, Stanislav 0+2, Čečetka 0+1, Holoubek 0+1, Hodek 0+1, Matoušek 0+1, Peake 0+1.
FK Dukla Praha: Basl, Šerák – Matoušek, Mentberger, Janda, Vožický, Žůrek, Kozel, Hodek, Podzimek, Havlíček, Peake, Holoubek, Stanislav, Dostál, Dolák, Čečetka, Ludvíček, Jarovský, Novichikchin, Novák.

Lukáš Lovás: „Proti nám nastupoval tím z Karlových Varov, posledný zápas na ich pôde sme odohrali úspešne a s vysokou efektivitou sme zvíťazili 22:2. Lenže žiadny tím sa neporazí sám. Prvý polčas sme síce držali loptu na svojich kopačkách, ale chýbala originálna myšlienka, nápad ako sa dostať cez brániace družstvo. Keď sme sa už dostali do prečíslenia, tak svojou nepresnosťou sme sa zahnali až do rohu ihriska. Aj napriek týmto okolnostiam sme prvú polovicu zápasu vyhrali 4:2. Druhý polčas sme už však pochopili, že našou prednosťou je technika a kombinácie na jeden - dva dotyky, takisto aj kraje zálohy zvýšili svoju aktivitu a obrancovia doplňovali a zapájali sa do útočenia. Na konci zápasu sme mohli ísť do šatne spokojný, keď sme prevýšili súpera o viac ako 10 gólov."

FK Dukla Praha U12 - 1. FC Karlovy Vary 31:2 (15:1)

Branky: Šebrle 7x, Jindra Novotný 4x, Štefan 3x, Kozojed 3x, Kočí 3x, Pospíšil 2x, Novák 2x, Ciolek 2x, Noll 1x, Greguš 1x, Peřina 1x, Ježek 1x, Pařízek 1x
FK Dukla Praha: Bičiště - Kleček, Mejdr, Wojnar, Dufek, Pařízek – Noll, Novotný J., Šátek, Peřina, Hypius, Novák, Greguš, Novotný A., Šebrle, Ježek, Ciolek, Pospíšil – Štefan, Kozojed, Kočí

Jaroslav Žipaj: "V průběhu celého utkání jsme měli jasnou převahu, kterou jsme dokázali i gólově zúročit. Do II. poločasu jsme nastoupili s totální obměnou postů u všech kluků, což nás na několik minut přibrzdilo a nedokázali jsme kvalitně dohrát naše akce. Nadále jsme však byli aktivní a postupně přidali i další branky po hezkých individuálních i skupinových akcích. Kluky musíme pochválit za přístup i aktivitu v průběhu celého utkání."