PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Pozitivní energie Vašeho domova, pozitivní energie pro Duklu!

7. 3. 2014 | Redakce

Pozitivní energie Vašeho domova, pozitivní energie pro Duklu!

FK Dukla Praha ve spolupráci se svým majoritním vlastníkem skupinou CARBOUNION připravila pro své příznivce a členy výhodnou nabídku na dodávky elektřiny a plynu pro domácnosti, program ENERGIE PRO DUKLU.

Program Energie pro Duklu náš klub připravil spolu s generálním partnerem klubu skupinou CARBOUNION. Jeho cílem je přinést něco navíc našim příznivcům a lidem kolem Dukly. „Chtěli bychom, aby všichni Dukláci brali tuto velmi výhodnou nabídku dodávek energií jako něco co jim klub a jeho partner přináší. Ušetří tím na svých každodenní životních nákladech a naopak svým zapojením do tohoto programu mohou oni pomoci svému klubu. A nic je to vlastně nestojí,“ vysvětluje marketingový ředitel FK Dukly Praha, a. s. Petr Maňák.

Skupina Carbounion je největším českým nezávislým obchodníkem primárně zaměřeným na dodávky uhlí a elektřiny.  „Zhruba před rokem jsme spustili projekt ´Energie pro Carbo´ určený zaměstnancům skupiny s kladným ohlasem. Tento projekt zahrnuje výhodné ceny pro zaměstnance a  spřízněné osoby s naší společností. Ceny jsou v porovnání s konkurencí velmi výhodné a garantujeme i  jejich dlouhodobou udržitelnost,“ vysvětluje finanční ředitel Carbounion Bohemia, a.s. a předseda dozorčí rady Dukly Praha Ing. Pavel Pavlátka. 

„Spojení s Duklou je tedy úplně na stejné bázi pro všechny „spřátelené“ osoby – hráče, fanoušky či návštěvníky utkání. Pro naši společnost se v tomto případě nejedná primárně o byznys, ale o přidanou hodnotu samotného partnerství s klubem , což dokazují i benefity tohoto projektu – dvě vstupenky na utkání Dukly, sleva 20% do fanshopu Dukly nebo 15 % sleva na permanentku,“ dodává. 

 „Rádi bychom postupně do takovýchto podobných projektů, nabídek a akcí pro naše příznivce zapojili i naše další partnery, tak abychom dokázali přinášet navázat větší spojení mezi fanoušky, klubem a jeho partnery,“ završuje Petr Maňák.

 

Fotogalerie


Partneři klubu