• A-tým

• 21.02.2014

Marek Hanousek se vrací do Dukly

Po téměř dvouměsíční zimní přípravě s Plzní, se Marek Hanousek opět vrací na hostování do Dukly, a to do konce soutěžního ročníku, tedy do 30. června 2014.

Marek Hanousek se po půl ročním hostování na Dukle vrátil na zimní přípravu do Viktorie Plzeň. Během soustředění, které Viktorka trávila také na Kypru, došlo u Marka ke zranění a momentálně se po dohodě obou klubů vrací do domácího prostředí a Dukly, kde by se měl vrátit zpět do hry.

"Od Plzně jsme obdrželi kompletní zprávu o zdravotním stavu Marka a v následujících dnech by měl prodělat ještě magnetickou rezonanci, abychom zvolili nejideálnější způsob rekonvalescence a jeho následného návratu do plného tréninkového a zápasového zatížení," uvedl sportovní ředitel Günter Bittengel.