• A-tým

• 20.02.2014

Další přírůstek v kádru A týmu. Přichází Ľuboš Hanzel!

Jak už jsme vás informovali, Ľuboš Hanzel přišel do A týmu na týdenní testy během zimního soustředění na Kypru. Během včerejšího dne se jednání o jeho působení u nás v klubu posunulo dál a dnes podepisuje smlouvu do 30. června 2014.

"Jsme velice rádi, že se nám podařilo na závěr přestupového období přivézt ještě jednoho kvalitního hráče, tentokrát do defenzivy, s mezinárodními zkušenostmi a věříme, že Dukle pomůže k dobrým výsledkům v jarní části sezóny," uvedl sportovní ředitel Günter Bittengel.

Svoji fotbalovou kariéru začal Ľuboš v FC Spartak Trnava. Mezi jeho další kluby patří: FC Senec, FC Schalke 04 a Jagiellonia Białystok. V Jagiellonii působil od ledna 2013 do května 2013, kdy s ním klub rozvázal smlouvu. Následně se domluvil na angažmá v arménském klubu z Jerevanu FC Bananc, odkud přichází do FK Dukly Praha.