PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada
    FANSHOP

Tomislav Božič odpovídal na otázky fanoušků

14. 2. 2014 | Redakce

Tomislav Božič odpovídal na otázky fanoušků

Přinášíme odpovědi Tomislava Božiče na otázky, které jste mu položili vy, naši fanoušci. Otázky neprošly redakční úpravou.

Jiří Tomaštík: Ahoj Tomi chtěl bych se prosímtě zeptat, kdy se na tebe konečně přijede podívat Niko Kovač? :-) A popřát ti hodně zdraví, mnoho úspěchů v dresu Dukly!! Božič = Dukla 
Dobrý den, Jiří Tomaštíku (kámo). To nevím :-). Ale sen každého hráče je reprezentovat svou zemi, to samé platí i pro mě. Ale nezatěžuji svou hlavu takovými myšlenkami. Ale budu dělat vše pro to, abych jednou mohl obléknout dres Chorvatska.

honza Ahoj Tomislave, je v GL hráč, který ti absolutně nesedí a stejně tak mužstvo s nejnepříjemnějším herním stylem. Hodně zdaru v nové sezóně! 
Neoblíbené hráče nemám, ale můžu říct, že proti Spartě a Plzni se hraje vážně špatně. Hrají dynamický, rychlý a divácky atraktivní fotbal a všichni hráči v těchto mužstvech jsou opravdu kvalitní.

Standa: Ahoj Tomo, už umí Romera, Néstor a Ismael trochu česky? A jak jsi na tom s češtinou ty? Bavíš se v kabině s ostatními česky nebo anglicky? Díky! 
Ahoj Stando. Mohu říci, že všichni tři docela rozumí. Naučil jsem se češtinu, protože je to velice podobný jazyk chorvatštině. V šatně mluvíme všichni česky a spoluhráči mi docela rozumí :-).

Bero : tomo kralju!! pa ti si zvijezda ovdje!!!
Beriću prijatelju hvala ti puno. 

Petr:  Ahoj Tomku:) Máš nějaký rituál před zápasem? Jak regeneruješ a co děláš ve volném čase?) 
Dobrý den, Petře. Nemám rituál. Jediné co dělám, je to, že trávím čas s rodinou.

Jan: Zdravím Tomi:) Chtěl bych se tě zeptat, jak regeneruješ před a po tréninku, jestli chodíš posilovat, a na co se zaměřuješ?) Máš nějaký speciální jídelníček a co nejčastěji piješ?)Máš nějakou strategii jako stoper?)A nakonec, děláš nějaké individuální cvičení na tréninku,nebo po? Děkuji a hodně štěstí 
V podstatě před tréninkem si vždy udělám důkladný strečink částí těla, u který cítím, že by se jim měla věnovat větší pozornost. Pokud jde o jídlo, tak tam má moje žena poslední slovo, protože ona je ta, která se stará o mou stravu. Před zápasem je důležité jíst hodně zeleniny s kuřecím masem a dodržovat pitný režim. Před zápasem mluvím se svou ženou, je to perfektní odreagování a navíc ona je můj největší fanoušek. To je moje strategie :).

Kouk: Zdravím. Nevím to sice úplně přesně, ale na první pohled to vypadá tak, že máš na svém facebookovém profilu přiřazeno nejvíc přátel z řad fanoušků Dukly zrovna Ty. Myšleno ze všech Tvých současných spoluhráčů v Dukle. Proč si myslíš, že tomu tak je? 
Tak to také nevím. Ale je pravda, že se snažím být s fanoušky v kontaktu, protože mě tu přijali opravdu báječně, tak se jim snažím tímto odvděčit. Fotbal přeci hrajeme kvůli fanouškům!

Pápa: Zdravím Tomislave, zajímá mě, jestli je v Chorvatsku nějaké povědomí o Dukle Praha. Předpokládám, že pokud ano, tak asi u starší generace fandů fotbalu. Hodně úspěšný rok 2014! 
Upřímně řečeno jsem o Dukle nevěděl nic. Přeci jen Dukla nebyla dlouhou dobu v první lize, takže z mých přátel ji neznal nikdo. Ale ta starší generace Duklu zná, zejména její slavné hráče.

Roman Volf:Ahoj Tomislave jak se ti libi u nas v Dukle a jak se ti libi v Praze jakeho mas nejvetsiho kamarada v tymu jak se ti libi hrat s Duklou o pohary s pozdravem fanousek Roman Volf ahoj Tomislave 
Dobrý den, Romane. Dukla je velký klub, který má historii a tradici. Hrála tady spousta světově proslulých hráčů a já jsem rád, že jsem součástí tohoto klubu. Praha je skvělé místo pro mě a mou rodinu. Cítíme se zde jako doma. Většinou jsem v kontaktu s José Romerou a Lubošem Kaloudou, protože oba mají ženy, s nimiž má žena tráví volný čas, takže jsme spolu často, ale s každým z týmu si mám co říct. Říká se, že Dukla předvádí jeden z nej fotbalů v české lize, máme osobitý styl a já jsem rád, že mohu být součástí tohoto klubu.

HONZA  Dobrý den, jaký je v Dukle váš spoluhráč, s kterým si nejvíce rozumíte na hřišti a jaký post v sestavě máte vy sám nejraději. Hodně úspěchů a hlavně zdraví v r. 2014. 
Zdravím Honzo. Musím říct, že si rozumím s celým mužstvem. To je prostě filozofie Dukly, jsme jeden tým. Má nejoblíbenější pozice je střední obránce. 

Duklák Ahoj, chci ti popřát vše nejlepší do Nového roku a hodně ZDRAVÍ :-)
Chchci se zeptat, jak je to s fanouškama v zápasu. Slyšíš je, nebo je častěji slyšet více sektor hostů? Jak to napravit? 
Ahoj. Děkuji, i Tobě vše nejlepší! Kdykoliv hraji, slyším fanoušky Dukly. Někdy méně, někdy více. Ale vím, že fanoušci jsou vždy s námi a to je nesmírně důležité.

Milan Ahoj Bomi, chtěl jsem se zeptat na kondičního trenéra Čepka, jaké s ním jsou tréninky...? Dává Vám hodně do těla...? Jaký je celkově a jaký s ním máš vztah...? Děkuji za odpověď a přeji vše nejlepší v roce 2014!!! Dukla olé!!!
Ahoj Milane! Tonda je jeden z nejpracovitějších lidí, jaké jsem kdy potkal. Mám s ním jen pozitivní zkušenosti, vždy rád pomůže a nic pro něj není problém. A jako trenér ví přesně, co je potřeba a v čem je nutné, abychom se zlepšovali. Stále studuje nové trendy a ty pak aplikuje na nás.

Pavel  Dobrý den, mám na Vás čtyři dotazy.
1)Jak jste se dostal z Chorvatska do České republiky?
2)Jaké jsou fotbalové kluby v Chorvatsku, každý zná jen Dynamo Záhřeb?
3)Jakému týmu fandíte e formuli 1?
4)Byl jste na Plitvických jezerech? 

Ahoj Pavle. 
1)Byl jsem zkrátka na zkoušce ve Viktorce Plzeň, kde jsme hráli Tipsport ligu proti Dukle. Trenér Kozel mě viděl a řekl mému manažerovi, že pokud mě Viktorka nebude chtít, vezme mě do Dukly na testy. No a jsem tady :-) 
2) Chorvatská liga je nyní mnohem lepší, zredukovali mužstva ze 16 na 10 a to lize přidalo na kvalitě. Kluby jako Rijeka nebo Hajduk Split jsou velice dobré. Ale myslím, že česká liga je stále lepší. 
3)Na F1 se nedívám
 4)Tato jezera jsou opravdu nádherná a doporučuji každému, aby se tam jel podívat.

 

Fotogalerie


Partneři klubu