• U15

Důležité info pro rodiče

Turnaj Čadca a Luhačovice, Vyúčtování zimní letní soustředění, Příspěvky FAČR

<p>Mezinárodní turnaj Čadca a Luhačovice

do 14.2. prosím o potvrzení, že Váš syn se může zúčastnit nebo neúčastnit těchto akcí (ústně, na mail, sms)
pokud by některý z rodičů chtěl jet s námi, prosím dejte mi taky vědět do 14.2.

nominace do Čadce 21.2. (16+2 hráčů)

cena 2.500 (vlak, startovné, ubytování, strava - kromě páteční večeře)

odjezd: 28.2. v 16:11 z hlavního vlakového nádraží

návrat: 2.3. ve 23:53 na hlavní nádraží

Vyúčtování zimní letní soustředění

zbylé peníze budou použity na placení příspěvků FAČR - 100kč a turnaje v Čadci nebo při neúčasti na soustředění v Luhačovicích.

950 kč - Bažo, Dobiaš, Hamborský, Janko, Jíra, Kubů, Kysela, Mentberger, Minařík, Palivec, Praus, Pakeš, Šolaja
550 kč - Šťovíček, Franta, Šerák, Tvrdík
300 kč - Bažant, Bell, Kosík, Roub, Svoboda, Štědrý, Šmalcl

20 kč od každého hráče bude použito na koupi nového gymbalu (zničen při tréninku 4.2. v tělocvičně)