• Preview k zápasu

• 07.02.2014

Dalším naším soupeřem bude bulharský Botev Plovdiv

Druhé přátelské utkání na Kypru je před námi. Tentokrát nám za soupeře bude bulharský tým Botev Plovdiv, s kterým zítra ve sportovním centru Alpha sehrajeme utkání od 15 hodin místního času.

Bulharský klub Botev Plovdiv hraje nejvyšší fotbalovou soutěž A Grupa, kde je na 7. místě tabulky. V Evropské lize letos skončil ve 3. předkole, kdy ho vyřadil Stuttgart. V týmu působí záložník Tomáš Jirsák.

Botev odehrál poslední přátelské utkání s FK Jenisej Krasnojarsk. Ruský soupeř Botev prostřelil hned dvakrát v prvním poločase a Botev dokázal reagovat až v samotném závěru proměněním pokutového kopu, konečný výsledek 2:1 pro ruský tým.

Náš tým hrál s Plovdivem už na loňském soustředění. Tehdy mu podlehl 0:2, utkání si můžete připomenout zde.