Derby v Ďolíčku: Dukla se v přípravě střetne s Bohemians 1905

1. 7. 2011 | Redakce

Derby v Ďolíčku: Dukla se v přípravě střetne s Bohemians 1905

P R A H A - Kanonýr Miroslav Markovič a obránce Ondřej Švejdík obléknou vůbec poprvé dres Dukly. K přípravnému utkání s Bohemians 1905 nastoupí v sobotu také testování hráči Carretero, Holub a Malinič. Zápas začíná v Ďolíčku v 10.30 hodin.

Pro Duklu to bude první přípravné utkání, které absolvuje necelý týden po prvním tréninku. Trenér Kozel bude mít ideální šanci, aby vyzkoušel také testované hráče Antonína Holuba a Španěla Juana Carlose Carretera.

V klubu je na testech i Bojan Malinič. Dvacetiletý srbský útočník naposledy působil v rakouském Rapidu Vídeň. Předtím prošel například Rudou hvězdou Bělehrad, Sremem či celkem FK Bělehrad.

„Máme za sebou první týden přípravy. Trénujeme dvoufázově a utkání s Bohemians bereme jako součást přípravy, takže výsledek pro nás není to nejdůležitější. Šanci dostanou všichni hráči, aby byla zátěž rozložena na celé mužstvo. Zároveň budeme chtít vyzkoušet hráče, kteří jsou u nás na testech,“ řekl trenér Luboš Kozel.

Fotbalisté Bohemians 1905 se na novou sezonu chystají o týden déle. Šestý celek minulé prvoligové sezony strávil uplynulé dny na kondičním soustředění ve Vrchlabí.

Vstupné na utkání je 50 korun, mládež do 15 let má vstup zdarma.

 

Fotogalerie


Partneři klubu