• Klub

• 28.03.2014

Balíčky vstupenek pro jaro 2014

Jarní část Gambrinus ligy, ve které nás čeká několik atraktivních utkání v domácím prostředí, se nezadržitelně blíží. FK Dukla Praha nachystala pro druhou polovinu sezony drobné změny v cenách vstupného, které se ale zcela jistě nedotknou věrných fanoušků.

O jaké změny se jedná? Pro ligová utkání se Spartou a Viktorií Plzeň jsme z důvodu nadstandardním bezpečnostním opatřením nuceni sáhnout ke zvýšení ceny vstupného. Nicméně, tak aby se toto opatření nijak nedotklo našich věrných fanoušků, přicházíme s nabídkou zvýhodněných balíčků vstupenek. A to nejen na tato atraktivní utkání. Jako dárek pro ty, kteří Julisku navštěvují pravidelně, bude balíček dostupný i na první domácí zápas s Teplicemi v kombinaci s utkáním s Jihlavou. V rámci tohoto balíčku vznikne věrným fanouškům a návštěvníkům úspora!

„Rád bych ujistil všechny fanoušky Dukly, že tvorba balíčků je zaměřena na pokrytí navýšených nákladů, které jsou spojeny s některými zápasy v jarní části sezony. Fanoušků Dukly, kteří navštěvují naše zápasy pravidelně, se toto navýšení nedotkne. Pevně věřím, že se s věrnými fanoušky uvidíme na většině zápasů v tomto roce a společně pomůžeme našim hráčům vytvořit na Julisce příjemné sportovní prostředí,“ uvedl generální ředitel klubu Ing. Michal Šrámek.

Níže se podívejte na jednotlivé balíčky:

• BALÍČEK č. 1

21.2. Teplice 130,- (plná cena) /80,- (zlevněné vstupné)

8.3. Jihlava 100,- / 60,- (cena samostatně 130,- / 80,-)

• BALÍČEK č. 2

22.3. Příbram 130,-/80,-

5.4. Plzeň 130,-/80,-   (cena samostatně 160,-/100,-)

• BALÍČEK č. 3

19.4 Sparta 160,-/100,-

3.5. Slovácko 100/60 (cena samostatně 130,-/80,-)

A jak budou tyto balíčky fungovat? Návštěvník se jednoduše prokáže vstupenkou z prvního „balíčkového“ utkání, kterou předloží na pokladně.

Příklad: Pokud budete chtít na utkání proti Slovácku zaplatit levnější vstupné, tak si uchovejte starou vstupenku z utkání proti Spartě, předložte ji 3.5. na pokladně a zaplatíte 100 Kč (60 Kč pro ty, kteří mají nárok na slevu – studenti, senioři, obyvatelé Prahy 6)