PORTRÉTY Z JULISKYPetr Malý
    FANSHOP

Gambrinus liga je rozlosována. V prvním kole hostíme Olomouc

25. 6. 2011 | Redakce

Gambrinus liga je rozlosována. V prvním kole hostíme Olomouc

P R A H A - Atraktivního soupeře dostala Dukla hned do prvního kola Gambrinus ligy. Na Julisce se představí Sigma Olomouc, jeden z aspirantů na postup do evropských pohárů.

Sezona 2011/2012 odstartuje v pátek 29. července. Během podzimu se odehraje šestnáct kol, přičemž to závěrečné se uskuteční o posledním listopadovém víkendu. Soutěž se uzavře 25.-27. května.

Pokud nedojde ke změně kvůli televiznímu přenosu, bude i nadále hracím dnem Dukly pátek od 18 hodin.


Kompletní los Gambrinus ligy 2011/12

1. kolo (30. července)

Bohemians 1905 - Slavia
FK Dukla - Olomouc
Jablonec - Ml. Boleslav
Č. Budějovice - Sparta
Ostrava - Teplice
Slovácko - Příbram
Plzeň - Liberec
Hradec Králové - Žižkov

2. kolo (6. srpna)

Bohemians 1905 - Plzeň
FK Dukla - Č. Budějovice
Liberec - Slavia
Příbram - Žižkov
Teplice - Hradec Králové
Ml. Boleslav - Slovácko
Olomouc - Ostrava
Sparta - Jablonec

3. kolo (13. srpna)

Jablonec - Bohemians 1905
Č. Budějovice - Olomouc
Ostrava - Ml. Boleslav
Slovácko - Sparta
Plzeň - Teplice
Hradec Králové - Liberec
Slavia - Příbram
Žižkov – FK Dukla

4. kolo (20. srpna)

Bohemians 1905 - Č. Budějovice
FK Dukla - Plzeň
Jablonec - Ostrava
Příbram - Liberec
Teplice - Slavia
Ml. Boleslav - Žižkov
Olomouc - Slovácko
Sparta - Hradec Králové

5. kolo (27. srpna)

Č. Budějovice - Jablonec
Ostrava - Bohemians 1905
Slovácko – FK Dukla
Plzeň - Sparta
Hradec Králové - Příbram
Slavia - Ml. Boleslav
Žižkov - Olomouc
Liberec - Teplice

6. kolo (10. září)

Bohemians 1905 - Slovácko
FK Dukla - Hradec Králové
Jablonec - Slavia
Č. Budějovice - Ostrava
Teplice - Příbram
Ml. Boleslav - Liberec
Olomouc - Plzeň
Sparta - Žižkov

7. kolo (17. září)

Ostrava - Sparta
Slovácko - Č. Budějovice
Plzeň - Jablonec
Hradec Králové - Bohemians 1905
Slavia – FK Dukla
Žižkov - Teplice
Liberec - Olomouc
Příbram - Ml. Boleslav

8. kolo (24. září)

Bohemians 1905 - Liberec
FK Dukla - Příbram
Jablonec - Žižkov
Č. Budějovice - Plzeň
Ostrava - Slovácko
Ml. Boleslav - Hradec Králové
Olomouc - Teplice
Sparta - Slavia

9. kolo (2. října)

Slovácko - Jablonec
Plzeň - Ostrava
Hradec Králové - Č. Budějovice
Slavia - Olomouc
Žižkov - Bohemians 1905
Liberec – FK Dukla
Příbram - Sparta
Teplice - Ml. Boleslav

10. kolo (15. října)

Bohemians 1905 – FK Dukla
Jablonec - Příbram
Č. Budějovice - Teplice
Ostrava - Hradec Králové
Slovácko - Plzeň
Žižkov - Slavia
Olomouc - Ml. Boleslav
Sparta - Liberec

11. kolo (22. října)

FK Dukla - Jablonec
Plzeň - Žižkov
Hradec Králové - Slovácko
Slavia - Č. Budějovice
Liberec - Ostrava
Příbram - Olomouc
Teplice - Sparta
Ml. Boleslav - Bohemians 1905

12. kolo (29. října)

Bohemians 1905 - Olomouc
Jablonec - Teplice
Č. Budějovice - Příbram
Ostrava – FK Dukla
Slovácko - Slavia
Plzeň - Hradec Králové
Žižkov - Liberec
Sparta - Ml. Boleslav

13. kolo (5. listopadu)

Hradec Králové - Jablonec
Slavia - Plzeň
Žižkov - Ostrava
Liberec - Č. Budějovice
Příbram - Bohemians 1905
Teplice - Slovácko
Ml. Boleslav – FK Dukla
Olomouc - Sparta

14. kolo (12. listopadu)

Bohemians 1905 - Sparta
FK Dukla - Teplice
Jablonec - Olomouc
Č. Budějovice - Žižkov
Ostrava - Příbram
Slovácko - Liberec
Plzeň - Ml. Boleslav
Hradec Králové - Slavia

15. kolo (19. listopadu)

Slavia - Ostrava
Žižkov - Slovácko
Liberec - Jablonec
Příbram - Plzeň
Teplice - Bohemians 1905
Ml. Boleslav - Č. Budějovice
Olomouc - Hradec Králové
Sparta – FK Dukla

16. kolo (26. listopadu)

Jablonec - Sparta
Č. Budějovice – FK Dukla
Ostrava - Olomouc
Slovácko - Ml. Boleslav
Plzeň - Bohemians 1905
Hradec Králové - Teplice
Slavia - Liberec
Žižkov - Příbram

17. kolo (25. února)

Bohemians 1905 - Jablonec
FK Dukla - Žižkov
Liberec - Hradec Králové
Příbram - Slavia
Teplice - Plzeň
Ml. Boleslav - Ostrava
Olomouc - Č. Budějovice
Sparta - Slovácko

18. kolo (3. března)

Č. Budějovice - Bohemians 1905
Ostrava - Jablonec
Slovácko - Olomouc
Plzeň - FK Dukla
Hradec Králové - Sparta
Slavia - Teplice
Žižkov - Ml. Boleslav
Liberec - Příbram

19. kolo (10. března)

Bohemians 1905 - Ostrava
FK Dukla - Slovácko
Jablonec - Č. Budějovice
Příbram - Hradec Králové
Teplice - Liberec
Ml. Boleslav - Slavia
Olomouc - Žižkov
Sparta - Plzeň

20. kolo (17. března)

Ostrava - Č. Budějovice
Slovácko - Bohemians 1905
Plzeň - Olomouc
Hradec Králové – FK Dukla
Slavia - Jablonec
Žižkov - Sparta
Liberec - Ml. Boleslav
Příbram - Teplice

21. kolo (24. března)

Bohemians 1905 - Hradec Králové
FK Dukla - Slavia
Jablonec - Plzeň
Č. Budějovice - Slovácko
Teplice - Žižkov
Ml. Boleslav - Příbram
Olomouc - Liberec
Sparta - Ostrava

22. kolo (31. března)

Slovácko - Ostrava
Plzeň - Č. Budějovice
Hradec Králové - Ml. Boleslav
Slavia - Sparta
Žižkov - Jablonec
Liberec - Bohemians 1905
Příbram – FK Dukla
Teplice - Olomouc

23. kolo (7. dubna)

Bohemians 1905 - Žižkov
FK Dukla - Liberec
Jablonec - Slovácko
Č. Budějovice - Hradec Králové
Ostrava - Plzeň
Ml. Boleslav - Teplice
Olomouc - Slavia
Sparta - Příbram

24. kolo (14. dubna)

FK Dukla - Bohemians 1905
Plzeň - Slovácko
Hradec Králové - Ostrava
Slavia - Žižkov
Liberec - Sparta
Příbram - Jablonec
Teplice - Č. Budějovice
Ml. Boleslav - Olomouc

25. kolo (21. dubna)

Bohemians 1905 - Ml. Boleslav
Jablonec – FK Dukla
Č. Budějovice - Slavia
Ostrava - Liberec
Slovácko - Hradec Králové
Žižkov - Plzeň
Olomouc - Příbram
Sparta - Teplice

26. kolo (28. dubna)

FK Dukla - Ostrava
Hradec Králové - Plzeň
Slavia - Slovácko
Liberec - Žižkov
Příbram - Č. Budějovice
Teplice - Jablonec
Ml. Boleslav - Sparta
Olomouc - Bohemians 1905

27. kolo (5. května)

Bohemians 1905 - Příbram
FK Dukla - Ml. Boleslav
Jablonec - Hradec Králové
Č. Budějovice - Liberec
Ostrava - Žižkov
Slovácko - Teplice
Plzeň - Slavia
Sparta - Olomouc

28. kolo (12. května)

Slavia - Hradec Králové
Žižkov - Č. Budějovice
Liberec - Slovácko
Příbram - Ostrava
Teplice – FK Dukla
Ml. Boleslav - Plzeň
Olomouc - Jablonec
Sparta - Bohemians 1905

29. kolo (19. května)

Bohemians 1905 - Teplice
FK Dukla - Sparta
Jablonec - Liberec
Č. Budějovice - Ml. Boleslav
Ostrava - Slavia
Slovácko - Žižkov
Plzeň - Příbram
Hradec Králové - Olomouc

30. kolo (26. května)

Slavia - Bohemians 1905
Žižkov - Hradec Králové
Liberec - Plzeň
Příbram - Slovácko
Teplice - Ostrava
Ml. Boleslav - Jablonec
Olomouc – FK Dukla
Sparta - Č. Budějovice

 

Fotogalerie


Partneři klubu