• A-tým

• 11.01.2014

Dukla vítá první jarní posilu!

Novou tváří, která bude od jara 2014 oblékat žlutočervené barvy naše klubu je devatenáctiletý útočník Budge Manzia z Demokratické republiky Kongo.

"Budge Manzia podepsal smlouvu na 3 a půl roku a v příštím týdnu se podrobí zdravotním testům, které naplní požadavky smlouvy," uvedl sportovní ředitel Günter Bittengel. "Jde o jednoho z nejtalentovanějších hráčů Afriky. Má zkušenosti i na mezinárodní úrovni. My si od jeho vstupu do týmu slibujeme vylepšení naší dobré ofenzivní části tak, abychom byli produktivnější a zase jsme se posunuli o stupínek výš," dodal.

Nová posila Budge Manzia a generální ředitel Michal Šrámek po podpisu smlouvy.

Budge Manzia je talentovaný hráč, pocházející z Kishasa v Demokratické republice Kongo. Od sezóny 2013/2014 působí v tuniské první lize v týmu ES Sahel. Mimo prvoligové zkušenosti je i členem reprezentace Demokratické republiky Kongo do 20 let.