PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ

Do áčka přišli další dva hráči

6. 1. 2014 | Redakce

Do áčka přišli další dva hráči

Dnes se k prvnímu týmu připojili další dva hráči na testy. Jedná se o devatenáctiletého středopolaře Róberta Kovaľa a třiadvacetiletého útočníka Michala Hamuľáka ze slovenského druholigového týmu MFK Zemplín Michalovce.

Róbert Kovaľ
Róbert začal v klubu Zemplín Michalovce působit už jako žáček. Jako mladší dorostenec se i výrazněji zapojil do reprezentace a už v sedmnácti letech ho trenéři nechali nakouknout do prvního týmu mužů, za který v posledních dvou sezónách dal 3 branky.

Michal Hamuľák
Michal je stabilním hráčem prvního týmu a s 15 góly je nejlepším střelcem druhé slovenské ligy tohoto ročníku. Za Zemplín Michalovce odehrál v loňské sezóně dvaadvacet utkání a dal 5 branek, v té letošní zatím devatenáct z dvaceti odehraných.

Odehráno v 13:30
FK Dukla Praha