Na závěr podzimu jedou Kunice do Domažlic!

22. 11. 2013 | Redakce

Na závěr podzimu jedou Kunice do Domažlic!

V sobotu 23. listopadu nastoupí hráči farmy FK Dukly ke svému poslednímu utkání podzimu na hřišti Domažlic. Zápas začíná ve 13,30 hodin.

Domažlice jsou před koncem podzimní části sezony České fotbalové ligy na 10. místě tabulky s 25 body. Na Kunice, které se s nimi utkají už tuto sobotu, ztrácí jeden jediný bod. Mají však k dobru jedno utkání, a to zápas z 15. kola, které odehrají až poslední víkend listopadu. Jihočeši naposledy zvítězili na domácím hřišti 2:1 nad Horními Měcholupy. 

Jaroslav Peřina řekl před utkáním: "Jedeme na půdu soupeře, který je velice kvalitní, má dobrou útočnou fázi a hraje téměř ve stejném rozestavení jako my. Takže hra by mohla být hodně nahoru-dolu. Myslím si, že domácí jsou lepší směrem dopředu než dozadu a samozřejmě se toho budeme snažit nějakým způsobem využít. Každý bod na hřišti soupeře se počítá, takže kdybychom cokoliv v Domažlicích "urvali", budeme rádi. Tabulka je vyrovnaná a kdybychom měli 28 bodů po podzimu, bylo by to minimálně pár bodů nad rámec, s kterým jsme počítali. Do Domažlic jedeme kompletní, nikdo nechybí a co se týče posil z A týmu, určitě s námi půjde brankář Tetour a o zbytku rozhodneme až dle nominace na utkání s Libercem."
 

Fotogalerie


Partneři klubu