• Juniorka

• 03.11.2013

Junioři hostí tým Jihlavy

Zimní období je tu a junioři mění hřiště Julisky za "umělku" ve sportovním centru Mikulova na Praze 11. V pondělí 4. listopadu tam sehrají duel proti FC Vysočina Jihlava od 14 hodin.

Jihlava je s 24 body na 12. místě. Na rozdíl od nás, má však odehráno o dvě kola více.

Ač byla v loňské sezoně známá svou silou na domácím hřišti, letos se ji až tak nedaří a v posledních kolech se neprosazuje ani střelecky (Jablonec 0:3, Teplice 1:1, Slavia 0:2). Naopak venkovní hřiště ji předminulé kolo svědčilo, Slovácko porazila 3:2

V 17. kole hostila Slavii a po rychlé brance ze 12. minuty, na kterou nedokázala reagovat, Slavia přidala ve druhém poločase druhou, a tak z toho byla prohra 0:2.

Online záznam můžete sledovat zde.

Poslední vzájemné utkání

FK Dukla Praha U21 - FC Vysočina Jihlava 4:4 (4:0)

Branky: 8. Farkaš, 23. Kotlík, 37. Farkaš, 41. Jeřábek - 56. Kučera, 62. Košulič, 64. Kavka, 78. Kavka. ŽK: 79. Urbánek (JIH). Rozhodčí: Orel - Arnošt, Hock. Diváci: 50.
Dukla Praha: Štěpánek - Grafnetr, Jeřábek, Hrazdíra, Ilko - Acosta (59. Micka), Fryčer (82. Milec), Farkaš - Čapek, Kotlík (46. Kunič), Svoboda.
Jihlava: Matiášek - Kryštůfek, Marák (46. Vonásek), Fadrný, Šilinger - Vacek, Urbánek - Koudelka (63. Kavka), Zeman (46. Šuta), Košulič (90. Cipruš) - Kučera.

Poslední utkání soupeře

FC Vysočina Jihlava - SK Slavia Praha 0:2 (0:1)
Branky: 12. Verner, 78. Hrubý. Rozhodčí: Berka – Ratajová, Reich. ŽK: Kolařík (2x). ČK: 62. Kolařík (SLA). Diváci: 60.
FC Vysočina Jihlava: Vejmola – Berky, Pedro, Urbánek (c), Fulnek, Šuta, Kučera, Levai (66. Kelbler), Dvořáček (46. Tomovič), Přeučil (46. Duba), Demeter (83. Mazel).
SK Slavia Praha: Soukup – Herc, Verner (63. Vondráček), Smolák (46. Bejbl), Hurka, Hrubý, Šimeček, Vyhnal (89. Liška), Peterka (85. Zámečník), Kolařík, Čepelák (c).