PORTRÉTY Z JULISKYRóbert Kovaľ
    FANSHOP

Farma přivítá v Kunicích tým SK Viktorie Jirny

1. 11. 2013 | Redakce

Farma přivítá v Kunicích tým SK Viktorie Jirny

V posledním utkání farma prohrála s Admirou. Příležitost k nápravě bude mít už tuto sobotu 2. listopadu od 14 hodin na domácím hřišti v Kunicích.

Viktorie Jirny je dle skóre na 8. místě tabulky se stejným počtem 21 bodů jako naše farma. V tomto ohledu je tabulka velice vyrovnaná, stejný počet bodů má celkem šest týmů soutěže. Sobotní soupeř vstoupil ve 12. kole do duelu se Štěchovicemi. V utkání jasně vévodil v počtu střel na bránu a zaslouženě zvítězil 1:0. 

"Po našem nevydařeném utkání na Admiře, které nemělo nic společného s naším normálním herním projevem, doufáme, že v domácím prostředí vše napravíme a předvedeme lepší výkon. Sobotní soupeř je kvalitní, hraje takový "usilovný" fotbal, dobře brání, takže je těžké mu vstřelit branku. Co se týče hráčů, kromě Skály, který má problémy se svalem, jsme kompletní. Takže věřím, že si kluci budou chtít napravit reputaci a dovedou utkání do vítězství," uvedl pro klubový web trenér Jaroslav Peřina.

Jirny mají na venkovních hřištích bilanci jedné výhry, dvou remíz a tří proher, napravit tak porážku na hřišti Admiry z minulého víkendu farma jistě může a vy se na tento souboj přijeďte podívat už zítra od 14 hodin do Kunic, nedaleko Prahy.

On-line záznam můžete sledovat na Onlajny.cz nebo TVcom.cz.


 

Fotogalerie


Partneři klubu