• Klub

• 02.11.2013

Nová trofej pro mistra poprvé v Praze

Fanoušci Dukly a fotbalu vůbec mají jedinečnou příležitost si prohlédnout novou trofej pro mistra Gambrinus ligy v rámci celorepublikové Trophy Tour. Poprvé v Praze ji představí fotbalová asociace v OC Šestka, tentokrát zahalenou do "žlutovínové"!

Svoji cestu začala tato 15kilová kráska u úřadujícího mistra Viktorky Plzeň, přes Jablonec, Teplice, Liberec a Olomouc poputuje poprvé do Prahy. Pro všechny příznivce Dukly bude vystavena v obchodním centru Šestka na Praze – Ruzyni ve středu 6. listopadu.

Doprovodný program odstartuje v 17:30 hodin, v rámci kterého se všichni příchozí mohou těšit nejen na blyštivý sen každého hráče Gambrinus ligy, ale i na exhibici mistra světa ve footbag freestylu Jana Webera. Připravena je i autogramiáda hráčů a trenérů prvního týmu, a to současných i bývalých. Přítomen bude Luboš Kozel, Jan Suchopárek, Tomáš Berger, Günter Bittengel, Jan Fiala a další. Nebudou chybět ani soutěže, fotografování s pohárem či rozhovory se všemi hosty.

PROGRAM TROPHY TOUR

17:00 Úvod Trophy tour
17:30 Začátek hlavní části programu, jeho představení, klubová hymna
17:35 Představení hostů akce