FANSHOP

V pondělí junioři míří na hřiště Teplic

6. 10. 2013 | Redakce

V pondělí junioři míří na hřiště Teplic

Poslední utkání proti Slovácku se sice úplně nepovedlo dle představ, ale už zítra budou mít naši junioři příležitost načíst další vítěznou sérii. Soupeřem jim budou Teplice! Utkání začíná od 16 hodin v pondělí 7. října.

Teplická juniorka se po třinácti odehraných kolech usadila na 16. příčce se čtrnácti body, tedy o celých pět bodů méně než ta duklácká. Minulé kolo sehrála na hřišti našeho pražského "rivala" Slavie, se kterou remizovala 1:1. Po dvou krutých porážkách a jedné remíze si tak opět polepšila o jeden bod.

Naše poslední vzájemné utkání vyznělo lépe pro tým soupeře. Na domácím hřišti jsme po vyrovnaném poločase podlehli teplicím 0:2.

Jak to bude vypadat zítra můžete průběžně sledovat zde. A co na zítřejšího soupeře říká trenér Jaroslav Hynek?

"V Teplicích nás čeká podobně náročné utkání jako se Slováckem. Protože podle výsledků a vstřelených branek, tak i podle vytížení hráčů z A týmu, k zápasům přistupují oba týmy podobně. Nečeká nás jednoduché utkání a budeme muset hrát daleko pozorněji než posledně, protože v některých pasážích, kde jsme vypluli ze hry a dělali spoustu chyb, jsme soupeře pouštěli do zápasu a stálo nás to vítězství. Takže věřím, že se nám podaří udržet celý zápas kvalitní hru a vítězství bude zase naše," uvedl Jaroslav Hynek, trenér juniorského týmu.
 

Fotogalerie


Partneři klubu