• Juniorka

• 07.09.2013

Juniorku čeká druhé pražské derby

Tentokrát proti Spartě odehrají junioři utkání 9. kola v pondělí 9. září od 14,00 hodin na stadiónu Přátelství.

Sparta v posledních dvou kolech jednou prohrála a podruhé zvítězila vždy o jednu branku. V prvním případě ji na svém hřišti porazila 1:0 Plzeň, ve druhém naopak Sparta porazila stejným poměrem Pardubice. Celkově se drží na třetí pozici s 16 body.

Jaroslav Hynek řekl o utkání: "Jako každé městské derby je to pro nás obrovská výzva. Všichni se moc těšíme a na klucích je to v tréninku cítit. Chtějí vyhrát.Výkon se zlepšuje zápas od zápasu, bohužel se nám to ještě nepodařilo po celou minutáž. V tomto utkání půjdeme zase o krok dál a věřím, že na konci s vítězstvím."

Po první Mladé Boleslavi nás opět nečeká lehký soupeř, jak se s ním kluci poměří se přijďte podívat v pondělí od 14,00 hod. na Strahov!