• Klub

• 04.09.2013

Marek Hanousek se vrací do Dukly

Marek Hanousek je dalším hráčem, který bude oblékat dres fotbalové Dukly v sezoně 2013/2014. Tento dvaadvacetiletý středopolař přichází na hostování do konce soutěžního ročníku 2013/2014.

Marek Hanousek je staronovou tváří v týmu Luboše Kozla, jelikož v dresu našeho klubu již dříve působil. Na Julisku přestoupil v roce 2009 ze Slavie Praha. S Duklou postoupil z druhé ligy a v sezoně 2011/2012 odehrál všech 30 zápasů v nejvyšší soutěži, ve kterých vstřelil 6 branek.

"Jsme velice rádi, že se Marek Hanousek vrací na ligové trávníky právě u nás, kde nastartoval svou kariéru. Věřím, že bude velkou posilou a důležitým členem našeho kádru, tak jak to bylo před tím, než odešel do Viktorie Plzeň," uvedl sportovní ředitel klubu Günter Bittengel.

Vítáme staronovou posilu zpět na Julisce!