• Preview k zápasu

• 19.08.2013

Zítra do Štěchovic

Ještě před pátečním utkáním šestého kola Gambrinus ligy nás čeká Pohár České pošty, v jehož druhém kole se utkáme s FK TJ Štěchovice.

Štěchovický fotbalový klub letos postoupil do České fotbalové ligy (ČFL), kde má po dvou odehraných kolech tři body. A to po prohře 1:3 s Královým Dvorem a výhře 3:0 nad Meteorem.

Štěchovice nastoupily k poslednímu utkání s Meteorem v této sestavě:
Radek Sňozík, Filip Busta, Michal Švejda, Viktor Múller, Stanislav Kodr (83. Jakub Cienciala), Tomáš Pavlík (59. Václav Šrain), Stanislav Hřebeček (90. Jan Lukeš), Lukáš Jelínek, Filip Žák, Marek Šittich (78. Stanislav Mařík), Daniel Hudec (70. Miroslav Novák).

Nejznámějším hráčem, který obléká dres našeho zítřejšího soupeře je Radek Sňozík, který přišel "tvrdit" muziku do štěchovické kabiny z Bohemians Praha 1905.

Utkání začíná na štěchovickém stadionku zítra v 17:30. Pokud nevyrážíte autem, ale hromadnou dopravou, do Štěchovic se dostanete autobusy č. 361, 390 nebo 338 a to ze Smíchovského nádraží.