• Články mládež

• 07.08.2013

Fotbalový kemp Libanon

V rámci partnerství s akademií Atletico Sport Club z Beirutu jsme připravili pro děti (10-18 let) z tohoto klubu fotbalový kemp v Praze, který trvá od 6. - 14. srpna 2013.

Celý program započal včera příletem naší vzácné návštěvy. V rámci prvního dne kluci absolvovali pod vedením našich mládežnických trenérů odpolední prožitkové hry v přírodě a jógu. Večer proběhlo slavnostní přivítání zástupci našeho klubu a také jsme dětem rozdali připravená účastnická trika.

V rámci programu kluky čekají společné tréninky a turnaj s našimi týmy, hry v přírodě, koupání v areálu Divoké Šárky, noční i denní prohlídka Prahy atd.

Celá skupina je ubytována v Hostelu Spartakiáda.

"Velmi si vážíme toho, že můžeme dále rozvíjet toto partnerství a společně propojit různé kulturní světy. Myslím, že pro naše mládežnické trenéry a kluky to bude velmi zajímavá zkušenost," uvedl manažer mládeže Petr Studénka.

Prohlédnout fotogalerii