• Klub

• 05.08.2013

FK Dukla Praha pořádá společnou autogramiádu

Můžete potkat legendy Dukly Praha a Slavie Praha vedle sebe, v jeden čas a na stejném místě při společné autogramiádě? Ano, a to před derby Dukla vs. Slavia, které se odehraje v pátek 9. srpna od 20:15!

Ivo Viktor, Günter Bittengel, Ivo Ulich a Radek Bejbl. Tato čtveřice bývalých skvělých hráčů se bude účastnit společné autogramiády, která bude zahájena v 19:30 v blízkosti prostor stánku fanshopu Dukly Praha (hlavní příchod na hlavní tribunu).

„Myslím, že se jedná o mimořádnou událost. Příliš se nevidí autogramiády, kde budou vedle sebe zástupci dvou klubů, k tomu ještě v rámci pražského derby. Osobně se velice těším,“ uvedl bývalý hráč Dukly a fotbalové reprezentace Günter Bittengel, který bude jeden z účastníků autogramiády.

Přijďte se podívat na pražské derby a zároveň pro podpis od významných osobností těchto pražských klubů. Zápas začíná 9.srpna ve 20:15, autogramiáda o 45 minut dříve.