PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler

Tým je v Rakousku, začal lehkým tréninkem

4. 7. 2013 | Redakce

Tým je v Rakousku, začal lehkým tréninkem

Fotbalisté Dukly se dnes přesunuli z Prahy do 330 kilometrů vzdáleného městečka Hinterstoder, které se, stejně jako v loňském roce, stane na následujících šest dní jejich druhým domovem.

Dvaadvacet svěřenců trenérů Luboše Kozla a Jana Suchopárka pod alpskými vrcholky čeká finální část letní přípravy před zahájením Gambrinus ligy, která vyvrcholí sérií tří utkání s FK Metalurg Doněck, FC Blau-Weiss Linz a Śląsk Wrocław.

První lehčí trénink
Po příjezdu hráči vyrazili na první lehčí trénink pod Alpami, kdy společně s kondičním trenérem Antonínem Čepkem vyběhli na výklus a poté následoval lehčí trénink na místním hřišti, které je stejně jako loni skvěle připraveno.

Od zítra se již tým plně zapojí do tréninkového programu, který je během soustředění dvoufázový s večerní regenerací.