• Klub

• 03.07.2013

José Antonio Romera prodloužil smlouvu

Pětadvacetiletý bek z předměstí Valencie po roce působení v Dukle prodloužil smlouvu do 30. 6. 2015. Budeme tak moci vídat tohoto modrookého krasavce v dresu „žlutého baletu“ další dva roky.

José Antonio Romera přišel z klubu CF Gandía přesně před rokem. Za pražskou Duklu odehrál v sezoně 2012/13 celkem dvaadvacet utkání a stal se tak stabilním hráčem základní sestavy.

„Během sezóny si José našel pevné místo v týmu, stal se nositelem horní kvality z postu krajního obránce a po právu se řadí mezi nejlépe hodnocené beky v České republice. Jsme rádi, že se nám podařilo s tímto hráčem domluvit na prodloužení kontraktu a udržet si ho v našem týmu,“ uvedl pro klubový web sportovní ředitel Günter Bittengel.