FANSHOP

Áčko bojovalo na Genesis Bike Prague

23. 6. 2013 | Redakce

Áčko bojovalo na Genesis Bike Prague

Včerejší den nepatřil pouze bojům na zeleném trávníku, mezi dvaadvaceti hráči. Včera se bojovalo i na cyklistické trati. Celkem 8 zástupců Dukly Praha vyrazilo poměřit síly s hráči HC Sparta Praha na Genesis Bike Prague.

Na celém souboji těchto dvou pražských klubů byla nejzajímavější sázka obou kapitánů, kdo ujede pětatřiceti kilometrový okruh rychleji. „Prohrál jsem, takže půjdu na led,“ uznal Patrik Gedeon, který na tempo sparťanského veterána stačil jen v úvodu závodu. „Ještě na prvním záchytném bodu jsem ho viděl, ale pak mi zmizel v lese,“ popisoval napínavou honičku z trati kapitán Dukly. Ton bohužel není žádný cyklistický začátečník, kolo patří mezi jeho největší koníčky. 


A jak tedy dopadne plnění sázky mezi oběma muži? „Začínám si shánět brusle,“ reaguje uznale Gedeon. Ton však svému parťákovi nabízí i jinou variantu. „Pokud by kluci z Dukly chtěli, můžou Patrika vykoupit. Dám jim pár lístků a budou nám muset fandit při zápase.“


Účastníci: Patrik Gedeon, Jan Vorel, Zbyněk Pospěch, Miroslav Podrazký, David Tetour, Antonín Čepek, Dominik Farkaš a Štěpán Hrazdíra.

Prohlédnout fotogalerii


 

Fotogalerie


Partneři klubu