FANSHOP

Dukla U15 na turnaji All Stars Cup

18. 6. 2013 | Redakce

Dukla U15 na turnaji All Stars Cup

Turnaj All Stars Cup proběhl ve dnech 14.- 16.června 2013.Zúčastnilo se jej 16 týmů (včetně Dukly Praha) a z toho 9 týmů ze zahraničí.

Turnaje se zúčastnila tato mužstva: CSKA Moskva, SK Dynamo České Budějovice, Valencia CF, Randers FC, CD Chivas Guadalajara, FK Dukla Praha, Olympique de Marseille, SK Slavia Praha, Ajax Amsterdam, FC Zbrojovka Brno, Sporting Lisabon, Bohemians Praha 1905, Fenerbahce SK, FC Viktoria Plzeň, Panathinaikos FC, 1. FK Příbram.

Duklu Praha v kategorii U15 reprezentovali hráči: Czehowsky, Řepa, Kocourek, Tkachenko, Šimek, Šíma, Doležal, Král, Masopust, Dufek, Barták, Kaník, Garček, Greš, Vácha, Aidar, Joun, Koubek.

Během celého turnaje jsme odehráli 9 utkání. 
Pátek 14.6.2013:
  • FK Dukla Praha - Olympique de Marseille 0:2 (Mathieu Buech, Francois Carmona)
  • CD Chivas Guadalajara - FK Dukla Praha 0:1 ( Kevin Uriel Magaňa Araujo)
  • FK Dukla Praha - SK Slavia Praha 0:1 (Šimon Havrda)

Sobota 15.6.2013
  • Sporting Lisabon - FK Dukla Praha 2:0 (Moreto Cassamá, Luís Esteves)
  • FK Dukla Praha - FC Viktoria Plzeň 0:0
  • CSKA Moskva - FK Dukla Praha 1:0 (Timur Puhkov)

Neděle 16.6.2013O
  • Randers FC - FK Dukla Praha 1:1 (Anders Olesen - Pavel Vácha), 2:3 PK / o 9. - 16. místo
  • FK Dukla Praha - FC Zbrojovka Brno 1:2 (Jakub Greš - Dominik Janošek, Daniel Hložek) / o 9.-12.místo
  • FK Dukla Praha - Bohemians Praha 1905 0:0, 2:3 PK/ o 11. místo
Celkové pořadí:
1. Sporting Lisabon, 2. CD Chivas Guadalajara, 3. Ajax Amsterdam, 4. CSKA Moskva, 5. SK Slavia Praha, 6. Fenerbahce SK, 7. Olympique de
Marseille, 8. Panathinaikos FC, 9. Valencia CF, 10. FC Zbrojovka Brno, 11. Bohemians Praha 1905, 12. FK Dukla Praha, 13. Randers FC, 14. SK Dynamo České Budějovice, 15.1. FK Příbram, 16. FC Viktoria Plzeň

Hodnocení trenérů:Byl to krásný a velice dobře zorganizovaný turnaj. Během tří dnů jsme si mohli zahrát s tak věhlasnými týmy jako je Marseille, Moskva nebo Lisabon. I konfrontace se Slavií, Plzní nebo Brnem nám hodně dala. Chlapci nabrali cenné zkušenosti, které se jim určitě budou hodit do dalších fotbalových let. Zároveň se kluci potkávali během tří dnů s kamarády a navázali nové kontakty nejen během hry, ale i během sledování jiných utkání na tribuně. Během hry na hřišti se kluci snažili a bojovali ze všech sil. Výsledky a předvedená hra hovoří za vše. Někdy se chlapcům dařilo kombinovat méně, někdy více i tak lze ale turnaj hodnotit maximálně pozitivně. Kluci si vyzkoušeli všechny možné fotbalové prvky a i na penalty ,,pod mocnou diváckou kulisou´´ došlo. Byl to prostě nádherný zážitek a krásné rozloučení s žákovskou kategorií. Všichni také nakonec chceme poděkovat rodičům, kamarádům, přátelům a všem co nás přišli podpořit a loučíme se s větou brzy na shledanou.
 

 

Fotogalerie


Partneři klubu