• Klub

• 24.05.2013

Společné fandění i proti Mladé Boleslavi

V neděli 26. května odehrajeme poslední domácí utkání v ročníku 2012/2013 a hráči a realizační tým Dukly Praha si určitě zaslouží poděkování za uplynulou sezonu. Tak přijďte náš "A" tým podpořit v rámci společného fandění!

"Transparenty nás velice potěšily! Je to ocenění naší práce a je vždy příjemné vidět takové pozitivní ohodnocení ze strany příznivců," zhodnotil poslední společné fandění trenér "A" týmu Luboš Kozel.

Jak bylo uvedeno v minulém článku, každé "fandění" bude mít jiné a originální téma. A právě na zápas s Mladou Boleslaví bude tématem "Vytvoř si svůj vlastní orchestr." Přijďte podpořit naší Duklu a vytvořte bouřlivou atmosféru pomocí hlučných nástrojů. Vuvuzely, bubny, řechtačky.... fantazii se meze nekladou!

Historicky třetí SPOLEČNÉ FANDĚNÍ proběhne v neděli 26. května, sraz u sochy Josefa Masopusta bude v 17:30. Budeme se těšit na vaší podporu!

Podívejte se na reportáž o společném fandění na DIGI Sportu od 11:52 minuty zde.