• Klub

• 13.05.2013

Hráči na hostování a farma

Druhá nejvyšší soutěž finišuje a také do 26. kola nastoupilo několik kmenových hráčů Dukly. A jak se vedlo Kunicím v ČFL?

Hráči na hostování

Táborsko, kde je na hostování Pavel Radoš, zajíždělo do Vlašimi, odkud si odvezlo výhru 2:0. Obránce Dukly ale do utkání nezasáhl.

Pardubice, s Tomášem Pospíšilem v sestavě, porazily Sokolov 2:0 a východočeský celek potvrdil, že se mu v posledních kolech nebývale daří. Defenzivní univerzál z Dukly odehrál opět celé utkání.

Čáslav hrála v Opavě, kde vyhrála 3:2. Jakub Sklenář nastoupil na poslední minuty zápasu.

Bohemians Praha 1905 míří za postupem do Gambrinus ligy. Ve 26. kole Klokani porazili Ústí n. Labem 3:0. Celé utkání odehrál Michal Šmíd.

Farma

Kunice měly v minulém týdnu odehrát dvě utkání - doma proti Roudnici a venku proti Loko Vltavín. Zatímco domácí zápas s Roudnicí byl odložen, tak ve středu 8. května nastoupila naše farma na půdě TJ Loko Vltavín. Bohužel Kunice zaznamenaly prohru 0:1.

Sestava Kunic proti Loko Vltavín:
Tetour – Ilko, Veselý, Hell, Čelůstka - Kordiak ( 83‘Varga), Balšánek, Tenk - Rejhon (83‘ Štancl), Dvořák, Jíra (71‘ Kotlík).

Hodnocení trenéra Haška si můžete přečíst zde.