• Klub

• 06.05.2013

Hráči na hostování a farma

O víkendu pokračovaly dalším kolem druhá a třetí nejvyšší soutěž. Do hry opět zasáhlo několik hráčů Dukly. Jak se jim dařilo?

Hráči na hostování

Pavel Radoš nastoupil v 67. minutě do gólové přestřelky Táborska a Opavy. Zápas skončil výhrou celku Táborska v poměru 5:3.

Pardubice nastoupily na půdě střížkovských Bohemians. V sestavě Pardubic již tradičně nechyběl Tomáš Pospíšil, který přispěl k drtivé výhře Pardubic v poměru 4:0!

Bohemians Praha 1905 čekalo utkání proti domácímu Baníku Most. V základní sestavě nastoupili oba hráči spjatí s Duklou, Michal Šmíd i Ondřej Šiml. Prvně jmenovaný odehrál celé utkání, druhý jmenovaný 60 minut. Klokani v Mostě nakonec vyhráli 1:0.

Čáslavský Jakub Sklenář odehrál v domácím utkání proti Karviné první poločas. Čáslav nakonec prohrála 1:3.

Farma

Bohužel se nezadařilo naší farmě, která se utkala s Karlovými Vary. Kunice nakonec prohrály 0:3, stále si však drží první příčku v tabulce ČFL a to o dva body před druhým Kolínem.