PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Kozma
    FANSHOP

Juniorku čekají v pondělí Teplice

20. 4. 2013 | Redakce

Juniorku čekají v pondělí Teplice

Čtvrteční dohrávka proti Ostravě skončila pro naše juniory vítězstvím 2:0. Jak se jim povede ve 27. kole se můžete přijet podívat v pondělí 22. dubna do Zbuzan. Výkop je naplánován na 14,30 hodin.

Teplické juniorce se poslední kola příliš nedaří. V pětadvacátem podlehla na hřišti Mladé Boleslavy 1:3, jediný gól žlutomodrých dal Špírek. Dvacátéšesté kolo hostily Teplice severočeský tým Jablonce, s ním prohrály rozdílem jedné branky 1:2, za domácí tým skóroval Soukup, . 

Z utkání s Teplicemi z podzimní části sezóny si naše juniorka přivezla bod za remízu 2:2. Autorem branek tehdy byl Juroška a Grafnetr.

A jak utkání vidí trenér Jaroslav Peřina?

"Očekávám, že potvrdíme výsledek z Ostravy a navážeme dalším bodovým ziskem. Do utkání nenastoupí Jeřábek s Hanouskem, kteří odjíždí na reprezentační sraz, takže směrem do defenzivy dojde k nějaké změně, ale věřím, že vybraní hráči je plně nahradí. Máme trochu problém se zraněními, hlavně co se kotníků týče, trápí jak Kuniče, tak Acostu. Ale do hry by se měl vrátit zas Svoboda, který byl po nemoci, takže věřím, že utkání zvládneme a přesto, že hrajeme ve Zbuzanech a ne na Julisce, tak tři body z Ostravy potvrdíme," uvedl.
 

Fotogalerie


Partneři klubu

×
Dnes v 10:15
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Dukla Praha