FANSHOP

José Romera odpověděl na dotazy fanoušků

10. 4. 2013 | Redakce

José Romera odpověděl na dotazy fanoušků

Přinášíme odpovědi hráče A týmu José Romery na otázky, které jste mu položili vy, naši fanoušci.Text neprošel redakční úpravou.Ahoj José, chtěl bych se zeptat, jak ses zabydlel v Praze? Navštěvuješ památky a krásy našeho města? A co dělá Španěl v Praze ve volném čase, když se nemůže jít koupat do moře? Díky a přeji hodně štěstí. Ať se daří! Honza
Ahoj Honzo, tohle bylo poprvé, co jsem opustil své město, a ze začátku to bylo docela těžké, protože spousta věcí byla nová, ale spoluhráči a trenéři mi hodně pomohli, takže pak už jsem to zvládal lépe. Památky v Praze jsem navštívil všechny a město se mi celkově moc líbí, je opravdu krásné. Myslím, že je to jedno z nejhezčích měst, které jsem kdy viděl. Ve svém volném čase se snažím číst, dívat se na filmy, povídat si s rodinou a přítelkyní a taky se učit česky. Haha, čeština je pro mě docela těžká. A co mi z mého města nejvíc chybí, je právě to moře.
Moc děkuji.

Ahoj José, jak se Ti spolupracuje s kondičním trenérem Antonínem Čepkem....? Děkuji, přeji vše M.
Ahoj, musím říct, že s Antonínem mám skvělý vztah, je to vážně profesionál, moc se mi líbí způsob, jakým pracuje. A navíc mi moc pomáhá už od prvního dne, kdy jsem do Prahy dorazil. Myslím, že kondička je pro fotbalistu velmi důležitá a fotbalisté Dukly za ni mohou vděčit právě jemu. Je to můj dobrý kamarád.
Moc děkuji.

Dobrý den,chtěl bych se zeptat jak jste se dostal k profesionálnímu fotbalu. Díky a přeji hodně štěstí. Martin
Dobrý den, k profesionálnímu fotbalu jsem se dostal v 19 letech, kdy jsem začal hrát za Levante junior. Potom jsem hrál nějakou dobu za poloprofesionální tým. Pak začal můj další rok v profesionálním fotbale, protože v červnu jsem přijel sem, díky jednomu reprezentantovi, týden jsem s týmem trénoval a pak mi dal trenér Dukly Praha možnost hrát v Gambrinus lize, kde jsem velmi spokojený. Jsem za to opravdu vděčný.
Moc děkuji.

Čau chlape, a co fotbalistky dukelský? Už si se byl na ně podívat, jak to válí a okouknout, jak jim to sluší? Jsou to kočky a určitě by sis tam vybral. Tomáš
Ahoj, ještě jsem se podívat nebyl, haha, ale ani tak bych si nevybral, protože mám ve Španělsku přítelkyni. Ale věřím, že jim to při hře určitě sluší.

Jaký je tvůj vysněný klub za který by si chtěl hrát ? Vojta
Narodil jsem se a celou dobu žil ve Valencii, za kterou jsem si přál hrát už jako malý kluk. Celá moje roje rodina Valencii fandí.

Jsi spokojený se svým postem nebo bys radši hrál například kraj zálohy ? Vojta
Se svým postem jsem moc spokojený, vždy jsem hrál na této pozici v obraně. V Dukle se mi hraje zatím nejlépe, protože mi dávají více prostoru s míčem i pro útok.

Zdravím.Chci se zeptat do kdy máš s Duklou Praha podepsanou smlouvu.Děkují a přejí hodně štěstí. Janíček
Ahoj, smlouvu mám na jednu sezonu s opcí.
Děkuji.

Real nebo Barcelona?  Vojta
Více se mi líbí, jak hraje Barcelona. Myslím, že tým Dukly se snaží hrát stejně, začíná zezadu a hraje pěkný fotbal. 
Moc děkuji, hodně štěstí i tobě.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, do jakého týmu byste se rád podíval po skončení vašeho působení v Dukle?  Pepa
Zatím jsem o tom, co bude po Dukle, neuvažoval. Žiju a užívám si současnost... 

Nic ”chytřejšího ” mě v tuto chvíli nenapadá... takže dám klasiku...”Co české holky a pivo? ” Kouk
Hahaha, no na české holky nekoukám, protože mám přítelkyni ve Španělsku. Ale pivo už jsem zkusil a chutná mi víc než to španělské, haha.

Dobrý den, přemýšlel jste o tom, že byste zůstal v Praze delší dobu než jeden rok? Adam V.
Zatím jsem nad tím nepřemýšlel, v Praze se mi moc líbí, je to krásné město, i když je tu větší zima než ve Španělsku :) Žiju okamžikem a zatím myslím jen na tuto sezónu, aby skončila co nejlépe.

Dobrý den, rád bych se zeptal na to, jak se vám líbí v České republice a v Praze a zda-li se vám líbí zázemí a spoluhráči klubu? Petr
Dobrý den, Praha se mi moc líbí, z ostatních měst jsem navštívil pouze Karlovy Vary a i ty jsou krásné. 
V Dukle mám moc dobré spoluhráče, všichni mi pomáhají, aby pro mě bylo vše jednodušší. V šatně panuje příjemná atmosféra, a to je pro fotbalový tým velmi důležité.

Jak byste srovnal obtížnost 1. české ligy a španělské 3. ligy? Eva
Když bych je měl porovnat, určitě má španělská 3. liga lepší hřiště a zázemí. Ale fotbal v Čechách je rychlejší a a fyzička hráčů rozhodně vyšší než ve španělské 3. lize. Dukla hraje pěkný fotbal a staví na dobré defenzivě. Ve španělské 3. lize hraje hodně mužstev víc vzduchem a využívá nakopávaných balonů.

AHOJ JOSE, JAK SE TI HRAJE V DUKLE A JAK SE TI LIBI V PRAZE A CO RIKAS NA KVALITU NASI LIGY? JOSE, AT SE TI U NAS V DUKLE HRAJE DOBRE. S POZDRAVEM FANOUSEK ROMAN VOLF
Ahoj Romane, tuto sezónu si vyloženě užívám, moc se mi líbí fotbal, jaký hraje Dukla, a to mi jako fotbalistovi umožňuje velký růst. Líbí se mi forma tréninků i hry, jakou si představuje trenér. Úrověň české ligy mě velmi překvapila, jsou tu moc dobré týmy, panuje soutěživost a to, že má Česká republika mezinárodně uznávané hráče, je opravdu skvělé.
Moc Ti děkuju, Romane, a přeju vše dobré.

Dobrý den,jakému týmu fandíte ve formuli 1? Pavel
Dobrý den, i když ho spousta lidí nemá ráda a někteří mí kolegové ho dokonce nenávidí, je pro mě Fernando Alonso a Ferrari nejlepší, haha.

 

Fotogalerie


Partneři klubu