PORTRÉTY Z JULISKYJan Švestka
    FANSHOP

Vítězná vlna ovládla týmy dorostu

7. 4. 2013 | Redakce

Vítězná vlna ovládla týmy dorostu

Víkendová utkání dorosteneckých týmů přinesla tři výhry a spousty vstřelených branek. FKD U18 porazila Střešovice v poměru 2:1. FKD U17 hrála se Svitavami 6:0 a FKD U16 téhož soupeře porazila 9:0.

FK Dukla Praha U18 - SK Střešovice 1911 2:1 (0:1)

Branky: 61. Kříž (Gajecký, Ksandr), 76. Troníček (Kulikov, Benda) - 24. vlastní.
Sestava DUK - Kořínek – Kulikov, Pergl, Filip, Bezděk – Benda, Troníček, Ksandr – Romanovskyy (46. Tran), Gajecký, Tříska (58. Kříž).

Hodnocení trenéra Tomáše Kulvajta: "V zápase proti Střešovicím jsme navázali na kvalitní výkon z minulého týdne. Přestože jsme od 24. minuty prohrávali vlastní brankou, v zápase jsme měli převahu a vytvářeli si více šancí. Vyrovnat se nám podařilo v 61. minutě, kdy se po třech minutách pobytu na hřišti prosadil Kříž, který se skvěle zorientoval v pokutovém území po centru Gajeckého. Vítěznou branku vstřelil v 76. minutě Troníček přesným volejem po centru Kulikova. O vítězství jsme mohli přijít po ojedinělém brejku soupeře, samostatný nájezd však skvěle vychytal brankář Kořínek. Vzhledem k průběhu hry by pro nás byla remíza krutá. Kluky musím pochválit za celo zápasovou aktivitu. I za nepříznivého stavu šli silně za vítězstvím. Věci z tréninku přenesli do zápasu a díky kolektivnímu výkonu se jim obrat zaslouženě podařil. Dobrý výkon tak byl odměněn i dobrým výsledkem."

FK Dukla Praha U17 - Svitavy 6:0 (3:0)

Branky: Beneš, Bohánek (Petrák), Sedláček (Bezpalec, Nadri), Farkaš (Kolařík), Vosátka (Farkaš), Vosátka (Vachoušek, Komárek).
Sestava DUK - Němčanský - Rublič (Kolařík), Komárek, Vosátka, Bohánek (Melichar), Farkaš, Petrák, Bezpalec, Beneš, Sedláček (Vachoušek), Nadri.
Sestava SVI - Kala, Šenkýř, Ptáček, Bartoš, Oravec, Říha, Čižek, Soukup, Mach, Juřík.

Hodnocení trenérů Langra a Szekereše: "Přítomní viděli v dnešním utkání snahu obou týmů o dynamický a technický herní projev. Naše mužstvo mělo raketový vstup do utkání, kdy jsme již ve čtvrté minutě vedli dvoubrankovým rozdílem zásluhou lobu Beneše a hlavičce Bohánka po centru Petráka. Naši herní převahu zvýraznil další brankou Sedláček po krásné kombinaci Bezpalce s Nadrim. Po poločase jsme vstoupili do druhého dějství výrazně nesoustředěně a vlažně, což využil soupeř a čtvrthodinku měl územní převahu. Dosaženou branku hostí rozhodčí Hrkal neuznal pro nedovolenou hru. Čtvrtou branku docílil technickou střelou Farkaš, po průniku a zpětné přihrávce Kolaříka. Tímto momentem jsme opět nabrali správný herní rytmus, který vyvrcholil dvěma brankami dnes kvalitním výkonem prezentujícího se Vosátky. U soupeře oceňujeme aktivitu a fair play hru."

FK Dukla Praha U16 - Svitavy 9:0 (3:0)

Branky: 26. Brabenec (Mammedov), 32. Šíma (Mammedov), 35. Hájek (Šíma), 43. Telvák (Brabenec), 46. Pártl (Tylšar), 49. Tylšar (Šahini), 54. Brabenec (Hájek), 64. Brabenec (Kozel), 69. Čermák (Šíma).
Sestava DUK - Souček - Štochl (41. Telvák), Pártl, Pešička, Čermák - Kozel, Šíma, Mammedov (41. Šahini) - Tylšar, Brabenec, Hájek.

Hodnocení trenéra Pavla Mejdra: "Trvalo nám 25 minut než jsme si dokázali poradit se soupeřovou obranou. Po vstřelené brance se kluci uklidnili a přidali ještě další. Vítězství bylo zasloužené a na výsledku se podílelo celé mužstvo, které si ještě vypracovalo další brankové příležitosti po pěkných kombinacích, ale bez úspěšného zakončení. Poprvé v naší brance chytal Josef Souček a dvakrát mužstvo podržel."
 

Fotogalerie


Partneři klubu