PORTRÉTY Z JULISKYDominik Preisler
    FANSHOP

Pavel Hašek: Na góly raději nahrávám

4. 4. 2013 | Redakce

Pavel Hašek: Na góly raději nahrávám

Navrátilec do základní sestavy, ovšem na jiném postu než jsme byli zvyklí. “Ale já dřív křídlo hrál,” namítá. Jak vidí pátečního soupeře a spoustu dalšího se dočtete v následujícím rozhovoru.

Poslední tři utkání pravidelně nastupuješ na pravém křídle. Sedí Ti tenhle post?

Já jsem na tomhle postu už hrál, takže nějaká větší změna to pro mě není. Jsem hlavně rád, že hraji a užívám si každý zápas a na jakém postu to je, je úplně jedno.


Je pravda, že sis na podzim o posunutí do ofenzivy, díky vstřeleným brankám, trošku říkal. Hodlal jsi svou sbírku rozšířit?

Já budu spíš radši, když bude dávat góly někdo jiný, střelecké ambice úplně nemám. Spíš na gól nahrát, to je pro mě důležitější.


Hraje se se Slavii, Filip Rada bude stát proti svému tátovi, ale z tvého pohledu - za ta léta už to jako zajímavě moc nevnímáte, ne?

Je pravda, že třeba já osobně to vůbec nevnímám jako nějakou velikou událost, ale pro lidi to je zajímavé a ptají se na to a já jim rád odpovídám. Taky proč ne, jsem hrdý, že táta něco dokázal!


Byl jsi se za ním někdy podívat v Japonsku?

Byl, je to tam naprosto výborné. Skvělé jídlo, lidi. Tehdy jsme navštívili Tokio a Hirošimu.


A co Zbyněk Pospěch, jako poslední hráč ze Slavie, pořizuje už nějaká kuřátka do kabiny?

Tak měl by něco donést, ale hlavně očekávám něco od trenérského týmu, když se zápas povede. :-)


Sleduješ Ligu mistrů? Komu fandíš?

Samozřejmě, že sleduji. Fandím  Paris Saint-Germain. Středeční zápas byl krásný zážitek.


A když už jsme u toho, dali jsme Tě na otázky pro fanoušky na tento měsíc a už se tě tam ptají na F1, takže komu fandíš?

Já formuli sledoval když jezdil Schumacher a teď? No co třeba tomu jako chodí s tou...s Nicole Scherzinger. Lewisovi Hamilltonovi.


A na závěr. Jak vnímáš pátečního soupeře?

Je třeba ho brát jako velkoklub. Na Slavii se všichni těšíme. Bude to takový svátek. Samotné utkání nebude jednoduché, přeci jen Slavia dost přes zimu posílila, ale i tak budeme chtít bodovat.


 

Fotogalerie


Partneři klubu