• Klub

• 02.04.2013

Hráči na hostování a farma

Fotbalová národní liga pokračovala dalším kolem, do kterého zasáhlo několik kmenových hráčů Dukly. Hrálo se i další kolo ČFL, kdy bohužel Kunice podlehly "B" týmu Sparty.

Hráči na hostování

Zajímavý zápas byl viděn ve vršovickém Ďolíčku. Místní Bohemians Praha 1905 zde porazili Opavu 1:0. Michal Šmíd odehrál v obraně celé utkání. Jeho parťák Ondřej Šiml nastoupil na posledních pár minut.

Čáslav s Jakubem Sklenářem cestovala do Mostu. V tomto duelu se mostecký Baník radoval z výhry 2:1. Náš kmenový hráč odehrál posledních 30 minut.

Pavel Radoš odehrál znovu celé utkání v obraně Táborska. Bohužel ani on nezabránil prohře 2:3 na půdě Zlína.

Tomáš Pospíšil odehrál celých 90 minut a přispěl k výhře Pardubic nad Vlašimí v poměru 2:1. Radim Nečas k utkání vůbec nenastoupil.

Farma
Kunice nastoupily na Strahově proti "B" týmu Sparty Praha. Naše farma nakonec podlehla 0:1, kdy jedinou branku utkání vstřelil Bekim Balaj. V utkání obdržel červenou kartu Michal Hell.