• A-tým

• 17.01.2024

Martin Douděra prodloužil smlouvu

Jednadvacetiletý záložník Martin Douděra s Duklou prodloužil smlouvu do konce června roku 2026.

Martin Douděra přišel do dejvického klubu v létě roku 2022 ze Slavie Praha. Krátce po podpisu smlouvy tehdy řekl: „Na spolupráci s Duklou se těším. Je to pro mě nová výzva, kterou věřím, že zvládnu stejně jako brácha.“ Právě rodinná krev je pro něj pojítkem a zároveň motivací během působení na Dukle. Starší David Douděra, v současné době reprezentant a hráč Slavie Praha, na Julisce fotbalově vyrůstal od svých patnácti let.

Neméně talentovaný Martin doposud zaznamenal v červenožlutém dresu dukelského A-týmu 24 soutěžních startů a pět branek. Čtyři z nich vstřelil v aktuálním ročníku MOL Cupu. Právě Douděra rozhodl v závěrečných minutách utkání 3. kola poháru o výhře nad Slováckem.

Jsem moc rád, že i nadále budu moct zůstat na Dukle. A budu dělat vše pro to, abychom dosáhli na naše společné cíle," řekl Douděra krátce po podpisu nové smlouvy.

Martine, ať se ti u nás daří i nadále!