• Klub

• 15.11.2023

Brunch s Duklou

V sobotu 25.11. v 8:30 se již tradičně setkáme v Café Záhorský na Brunchi s Duklou. Loni byla atmosféra po podzimu chmurná - 13. místo v tabulce a dva body od sestupu byly hrozivé. Letos je však situace zcela odlišná, neboť jsme na druhé-barážové pozici a k tomu ve čtvrtfinále domácího poháru. Je tedy co slavit! Matěj Záhorský a jeho lidé pro nás připraví krásný prostor a výborné jídlo, jehož cena bude paušální - 200 korun dospělý, 100 korun dítě do 15 let. Po zaplacení si dáte, co hrdlo ráčí. Kromě výborného občerstvení budete mít také možnost pohovořit s hráči prvního týmu a klubovým vedením a společně rozebrat právě proběhlou podzimní půlsezonu. Těšit se můžete též na dukelské kvízy o ceny z klubového fanshopu. Svou účast potvrďte e-mailem na chcinabrunch@fkdukla.cz. Těšíme se na Vás, Duklačky, Dukláci a Dukláčata!