• U19

• 24.07.2023

Na soustředění v Blšanech jsme sehráli další dvě přípravná utkání

V zápasech s divizními celky Petřína Plzně a Štětí jsme protočili všechny hráče týmu a vyzkoušeli si herní varianty ve dvou rozdílných rozestaveních.

FK DUKLA Praha U19 - SK Petřín Plzeň     0 : 2 (0 : 1)

FK DUKLA Praha U19 - SK Štětí     0 : 2 (0 : 2)

Na soustředění v Blšanech jsme opět našli skvělé podmínky pro trénink. V průběhu týdne měli hráči dvou až třífázové tréninky, kde jsme se zabývali rozvojem postových dovedností, technicko taktickými herními souvislostmi a kondičnímu rozvoji herní formou. Zároveň jsme v průběhu týdne sehráli dvě přípravná utkání s divizními týmy dospělých. V obou zápasech byl průběh velmi podobný. V herně vyrovnaných zápasech nás soupeři předčili v řešení finální fáze. Přestože jsme v měli v obou utkáních více vyložených šancí, ani v jednom případě jsme je nedokázali proměnit. Pozitivem však byl v obou případech herní projev, množství vytvořených příležitostí i chování při obranných standardních situacích, na které jsme kladli důraz. Nyní se již vracíme do tréninkového režimu v Praze. Příští týden nás čeká poslední přípravné utkání v Mladé Boleslavi a v pátek 4.8. již první mistrovské utkání v Olomouci.