clanek-1
  • Klub

  • 28.10.2022

Zveme vás na tradiční Brunch s Duklou, tentokrát i ve spojení s TJ Dukla

Pouhý den po našem posledním podzimním utkání pro vás máme připravenou populární akci. V prostorech Café Záhorský se bude dopoledne 13. listopadu konat další ročník oblíbené akce „Brunch s Duklou". Na akci dorazí kromě zástupců FK Dukla, také zástupci TJ Dukla. Cílem je další propojení fenoménu Dukly Praha. Svojí účast je nutné předem nahlásit.

Neformální setkání fanoušků a sportovců bude letos ozvláštněno o přítomnost dalších známých tváří mimo náš fotbalový klub, ale přesto osob spjatých se značkou Dukla Praha. V šestém ročníku Brunche s Duklou se můžete samozřejmě těšit na několik našich fotbalistů, ale také na moderního pětibojaře Davida Svobodu nebo na další zástupce Dukly z řad atletů. Cílem této akce je pro fanoušky (a především pro rodiny s dětmi) možnost setkání se se sportovci na této unikátní akci. 

Brunch začne v neděli už v 8:30.

Menu v Café Záhorský: čerstvé ovoce, americká slanina, hovězí párečky, sázená vejce, grilovaná rajčata a žampiony, domácí fazole, čerstvé ovoce a croissanty, domácí koláče s drobenkou a samozřejmě nápoje – káva, čaj, pomerančový fresh a další z nápojového lístku. 
Cena za osobu je 200 Kč (včetně nápojů), pro děti pod 15 let je vstupné za 50 Kč.

Svoji účast je nutné předem nahlásit na email chcinabrunch@fkdukla.cz, kde nahlásíte jména a celkový počet osob.

Těšíme se na vás!