clanek-1
  • Mikuláš

  • 05.12.2012

Mikuláš s hráči Dukly Praha na ZŠ a MŠ nám. Interbrigády

Zbyněk Pospěch jako Mikuláš, Luboš Kalouda a naše tisková mluvčí Kristýna Kratochvílová jako andělé a Tomislav Božič s Tomášem Borkem v rolích čertů byli udělat radost žákům základní školy a mateřské školy nám. Interbrigády.

Pátý prosinec již neodmyslitelně patři všem Mikulášům, čertům a andělům. Tuto tradici neignoruje ani náš fotbalový klub a tak se z poslední části tréninkového procesu uvolnili čtyři hráči a vyrazili rozdávat radost dětem z naší partnerské školy. Samozřejmě, že nepřišli s prázdnou, ale všichni žáci byli odměněni tradičními sladkostmi a ti co poznali pod maskami nejvíce hráčů Dukly Praha během čtvrtka obdrží předměty s logem Dukly Praha.

„Je hezké vidět, že můžeme přispět svou přítomností k radostí dětí. Celé dopoledne proběhlo v přátelském duchu a já jsem si to náramně užil. Myslím, že mluvím i za mé spoluhráče,“ uvedl Tomislav Božič, který má dokonce na zmíněné ZŠ svého syna.

Všichni už se těší na příští setkání na ZŠ a MŠ nám. Interbrigády. Kdo se asi v roli Mikuláše, čerta a anděla objeví příští rok? 

Prohlédnout fotogalerii